perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GEÇİŞ PROGRAMI

Kartlı geçiş programı cihazları, geçişleri kontrol altına almak için günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan bir cihazlardır. Bu sistemde kullanılmakta olan cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Standalone kartlı geçiş cihazı, online kartlı geçiş cihazı, offline kartlı geçiş cihazı ve panelli kartlı geçiş cihazı. Tüm bu cihazların kullanım alanları farklı olmakla birlikte farklı amaçlar ile de kullanılmaktadır. Personel takibi için işletmelerde, öğrenci takibi için okul ve dershanelerde, üye takibi için spor merkezlerinde, geçiş kontrol takibi için birçok farklı alanda, yemekhane takibi için yemekhanelerde kullanılabilmektedir. Yani kartlı geçiş programı olarak kullanabileceğiniz farklı yazılımlarımız mevcuttur.

Standalone kartlı geçiş programı cihazları, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmekte olan bir cihazdır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekir. Daha sonra geçiş için kullanılacak olan kartın tanımlanması gerekir. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar; manyetik kilit, elektronik kilit karşılıkları ve elektronik kilit ile de tetiklenebilmektedir. Sabotaj gibi durumlarda da alarm verebilmektedir. Online kartlı geçiş cihazları ise çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Bu cihazlar, Rs 485 ve Rs 232 ile bilgisayarın seri portuna bağlanmaktadır. Offline kartlı geçiş cihazları ise bilgisayarın seri portuna bağlanan cihazlardır. Bu cihazları kullanırken bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek yoktur. Herhangi bir geçiş kontrol paneline de ihtiyaç duymazlar. Çünkü cihazlar zaten bir panel görevi görmektedirler. Ip tabanlı olarak çalışan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanılarak çalışmalarına devam ederler. Panelli kartlı geçiş programı cihazları ise panel olmadan çalışmasına devam edemezler. Bu cihazlar, aptal terminal olarak da adlandırılmaktadır. Aptal terminaller, program ve panel yardımı ile bilgileri kullanıcısına yansıtmaktadır. Bir panele 16, 8 veya 4 adet cihaz tanımlaması yapılmaktadır. Geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğinin kararını da panel vermektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike kartlı geçiş programı cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygun tutulmuştur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi aramak.

Kartlı geçiş programı denilince de akla ilk olarak personel takip programı gelmektedir. Bu program, personellerinizi kartlar ile kolayca takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Kartlı geçiş programının en büyük avantajı, program ile elde edilecek olan raporları istenilen mail adresine otomatik olarak gönderebilmesidir. Ayrıca program otomatik olarak yedekleme özelliğine sahiptir. Programın otomatik olarak yedekleme özelliği sayesinde, cihazlarda bir sorun yaşanması gibi durumlarda yedeklerde bulunan verilerden bilgiler geri getirilebilecektir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programı birden fazla pdks cihazı ile bir arada kullanabilirsiniz. Yani kullanacağınız alanda birden fazla giriş ve çıkış alanı olması hiç önemli değildir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler