perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Sistemi Programı: Güvenli ve Kolay Erişim!

Personel sistemi, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, okullar, yemekhaneler, dershaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb. bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Personel sisteminde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma personel sistemi programı cihazları, parmak izi personel sistemi programı cihazları ve kartlı geçiş personel sistemi programı cihazları… Bu cihazlardan hangisini kullanarak geçiş yapacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla beraber, okuma yapma şekillerine göre tabi ki birinin bir diğerinden çok daha güvenli olan modelleri bulunmaktadır.

Yüz tanıma personel sistemi programı cihazları, oldukça güvenilir olan bir sistemdir. Çünkü bu sistemde kullanılmakta olan yüz tanıma cihazları, yüz okuma teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknolojide kullanılmakta olan yüz algoritmaları, her insanın yüzünde farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede personeller geçiş yaparken birbirleri yerine yüz okutması yapamazlar. Bu da geçişlerin oldukça güvenilir olmasını sağlamaktadır. Yüz tanıma cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklıdır. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, geçişe uygun olan bir cihaz kullanmak mümkün olacaktır.

Parmak izi cihazları ise yüz tanıma cihazlarından sonra en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, kusursuz parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam ederler. Parmak izi, her eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Yani her insanın her parmağında dahi farklı özellik göstermektedir. Bir personelin bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Parmak izi personel sistemi programı cihazları parmak izi sensörlerine okutma yaparak geçiş kolayca sağlanır. Üstelik pek çok parmak izi cihazından aynı zamanda kartlı veya şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Bu şekilde de geçiş yöntemleri kullanılarak cihazların kayıt kapasitesi arttırılabilmektedir. İsterseniz bir cihaza on adet parmak izini de tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yaptığınız parmakta herhangi bir kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda da tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapabilirsiniz.

Personel sistemi programı da yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş cihazları ile beraber kullanabileceğiniz bir programdır. Programı firmamız yazılımcıları Delphi dilinde yazmış olup MySQL veri tabanında derlemişlerdir. İhtiyaca uygun olan tüm çözümler gerçekleştirilebilir. Programın kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Personel sistemi programında otomatik olarak veri yedekleme yapabilmek mümkündür. Aynı zamanda programdan otomatik olarak veri transferleri de yapılmaktadır. İstenilen zaman dilimlerinde istenilen mail adreslerine de program tarafından oluşturulan raporları gönderebilirsiniz. Programda yapılan tüm görsel değişiklikler ve kullanım kolaylığı sayesinde hızlı erişim sağlanabilmektedir. Personel sistemi programı, aynı zamanda veri kurtarma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde de yanlışlıkla silinmiş olan tüm veriler geri alınabilmektedir. Personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşlarının da geriye dönük olarak raporlaması alınabilir. Personel sistemi programı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler