perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI GİRİŞ ÇIKIŞ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı giriş çıkış sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Öncelikle cihazların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekir. Bu alanlarda yer alan duvarlara monte edilebilecekleri gibi aynı zamanda kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik vermek için kullanılabilirler. Kapılara tetik vermek için kilitler ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu cihazlara kart okutması yapmak için kartların 5 ile 10 santimetre mesafeden yaklaştırılması gerekmektedir. Mifare ve proximity kartların okunmasını sağlayan farklı türde cihazlar bulunmaktadır. Üstelik bazı modellerde aynı zamanda iç veya dış ortamlarda kullanılabilen cihazlar da vardır. Genellikle zaten bu cihazlar iki sene boyunca garantili olup 10 sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Perkotek Teknoloji olarak kartlı giriş çıkış sistemleri fiyatları, Türkiye distribütörü olduğumuz için firmamızda oldukça uygundur. O yüzden bu cihazlardan satın almadan önce muhakkak bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz.

Kartlı sistemlerde kullanılmakta olan cihazlar dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlar. Tüm bu cihazların kullanım alanları farklı olabilmektedir. Genel olarak aynı amaç için kullanılıyor olsalar da kullanışları farklılık göstermektedir. Standalone kartlı giriş çıkış sistemleri, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanımlaması yapılmaktadır. Daha sonra kart tanımlanır. Üstelik bu cihazlar ile elektronik kilit, elektronik kilit ve manyetik kilitlere de tetik verilebilmektedir. Tetik olarak da kuru kontak vermektedir. Kullanımı oldukça basittir. Sabotaj yapılması gibi durumlarda da alarm vererek kendini kapatma özelliğine sahiptir. Ayrıca apartman girişlerinde, ofis, depo ve oda kapılarında da geçiş kontrolü için tercih edilmektedir.

Uygun kartlı giriş çıkış sistemleri fiyatlarına sahip bir diğer modelimiz, offline cihazlardır. Offline kartlı giriş çıkış sistemleri ise bilgisayarların açık olmasına gerek kalmaksızın çalışmasını devam ettiren cihazlardır. Bu cihazların kendisi zaten bir panel görev gördükleri için çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymayacaklardır. Kartlı geçiş kontrol programına geçiş logları kart bazında, seviye bazında ya da kapı bazında aktarılabilmektedir. Herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymayan bu cihazlar, IP tabanlı olan kartlı geçiş kontrol cihazları ile şifreli olarak geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır. Özellikle günümüzde geçiş kontrol programının yanı sıra aynı zamanda personel takip programı ile birlikte de uyumlu olarak kullanılabilecektir. Ip tabanlı olan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanılarak sisteme dahil edilmektedirler.

Panelli kartlı giriş çıkış sistemleri de 4, 8, 16 adet kart okuyucu tanımlanabilen okuyuculardır. Bu okuyuculara aynı zamanda aptal terminal ismi verilmektedir. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Kart okutulduğu anda kart numarasının bağlı olduğu panele ulaştırılmaktadır. Panel de geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir. Sonuç sinyali de tekrardan wiegand okuyucuya gönderilmektedir. Kapının açılıp açılmamasına da bu okuyucu karar vermektedir. Panelli kartlı giriş çıkış sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 

Kartlı giriş çıkış sistemleri günümüzde her geçen gün birçok farklı alanda güvenle tercih edilmektedir. Satın almak için sizin de yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmek. Zaman harcamadan bize ulaşın ve siz de bu sistemler ile güvenilir sonuçlar elde edin! Kartlı giriş çıkış sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0850 811 80 00 numarasını arayın. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler