perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Solenoid Kilit Fiyatları: Uygun ve Güvenilir Seçenekler

Selenoid kilit fiyatları, kullanacak olduğunuz kilidin tutuş gücüne ve aynı zamanda kullanacak olduğunuz kilidin modeline göre değişiklik göstermektedir. Selenoid kilit fiyatları genel olarak Perkotek Teknoloji ailesi olarak bu kilitlerin Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı oldukça uygun olmaktadır. Selenoid kilit fiyatları uygunluğu ile teklif almak isterseniz info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

Peki, selenoid kilit nedir ve nasıl kullanılır? Selenoid kapı kilidii, pdks cihazları (yüz tanıma sistemi cihazları, parmak izi sistemi cihazları ve kartlı geçiş kontrol sistemi cihazları) ile birlikte kullanılarak, kapılardan yapılacak olan girişlerin çok daha kontrollü bir hal almasına olanak tanır. Selenoid kilit ile birlikte genellikle kartlı geçiş kontrol cihazları tercih edilmektedir. Bu cihazların kullanılmakta olan dört farklı modeli vardır. Standalone cihazlar, online cihazlar, offline cihazlar ve panelli cihazlar. Hangi modelinin kullanılacak olduğunun, tercih edilecek olan selenoid kapı kilit ile hiçbir ilgisi yoktur. Selenoid kapı kilit, tüm bu farklı modeller ile uyum içerisinde kullanılabilmektedir. Selenoid kilit fiyatları, kullanılacak olduğu kilitlerin modellerine göre asla değişiklik göstermeyecektir.

Selenoid kilit dışında elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları da kapılara tetik vermek için kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan bu kilitlerin tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Tahta, demir, ahşap, metal, pvc ve kompozit tüm kapılarda güvenle kullanılabilmektedir. Geçiş kontrol cihazları ile de uyumlu olarak kullanılabilen bu kilitlerdeki elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerdeki kapının sabit kısmındaki dil karşılığının değiştirilmeleri yeterli olmaktadır. Strike kapı kilitlerinde bu dil karşılıkları paslanmaz çelik olduğu için de uzun seneler boyunca sorunsuz kullanım söz konusu olacaktır. Ancak bu kilitler cam kapılarda kullanılamamaktadır.

Cam kapılarda manyetik mıknatıslı kapı kilitleri kullanılmaktadır. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılırlar. Cam kapıların hareketli olan kısımlarında ise bu kilitlerin aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan aparatlar, kapının modeline göre değişmektedir. Selenoid kilit fiyatları gibi manyetik kilit fiyatları da ucuzdur ancak fiyatları, kilitlerin tutuş gücüne göre değişiklik göstermektedir. Bu kilitlerde tutuş gücü 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Cam kapı kilitleri fiyatları ve selenoid kilit fiyatları teklif için mail adresimiz üzerinden bize yazabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler