perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI AÇMA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı kapı açma sistemleri fiyatları, Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak bu sistemlerin dağıtıcısı olduğumuz için çok uygundur. Peki, kartlı kapı açma sistemleri neden tercih edilmelidir? Tabi ki kartlı kapı açma sistemleri fiyatları uygunluğundan ötürü tercih edin demeyeceğiz. Fiyattaki uygunluk sadece seçim yaptığınızda karşınıza çıkmış olan bir artı olacaktır. Kartlı kapı açma sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazların, sesli ve Türkçe olarak geri bildirim özelliğinin bulunmasıdır. Sesli geri bildirim sayesinde kişilerin bu cihazları kullanımları çok daha kontrollü olacaktır. Kartlı kapı açma sistemlerinde kullanılmakta olan cihazlar ile zil de çaldırabilirsiniz. Özellikle personelleri takip ettiğiniz alanlarda zil çaldırması ile paydos ya da mola saatlerinde toplu olarak personellerin hareket etmesi sağlanmaktadır. Kartlı kapı açma sistemleri cihazları, kartları 5 ile 15 santimetre mesafelerden okuyabilmektedir. Kartı sadece bu mesafeden okuyucusuna göstermeniz, okuma yapması için yeterli olacaktır. 0,1 saniye ile 0,5 saniye gibi çok kısa zaman dilimlerinde okuma yaptıkları için hızlıca kapının açılmasını sağlayacaklardır. Geniş ve renkli ekrana sahip olan kartlı kapı açma sistemleri cihazlarında kayıt kapasitesi de her cihazda aynı değildir. Genellikle bin ile on bin kayıt arasında değişmektedir. Yani kullanacak olduğunuz alandaki kişi sayısının bir önemi olmaksızın kullanıma devam edilebilecektir. Bağlantı tipi de bu cihazlarda Tcp – Ip, USB Memory Disk, Rs 232, Rs 485 olabilir. Kartlı kapı açma sistemleri fiyatları, bağlantıdaki farklılıklarda da değişebilir.

Kartlı kapı açma sistemlerinde kullanılmakta olan cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda da kilitlerin kullanılıyor olması gerekir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerde elektrikli, elektronik ve manyetik olmak üzere farklı modeller yer alır. Bu modeller; ahşap, pvc, demir, tahta, cam vb. tüm kapı yapılarına uygun üretilmiştir. Kapınıza kilitler takılarak farklı ve şık bir görüntü de yaratılacaktır. Kartlı kapı açma sistemleri fiyatları, kapınızda kullanacağınız kilidin farklı fiyatlandırmalara sahip olması sebebi ile değişebilecektir.

Kartlı kapı açma sistemleri, aslında ilk olarak kullanılmakta olan biyometrikler sistemleri elemanlarıdırlar. Kartlı kapı açma sistemleri cihazlarının sürekli gelişen teknoloji ile pabucunun dama atılması gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece önceden takip programları ile daha sık olarak kullanılıyorlardı. Günümüzde ise kapılara veya turnikelere tetik vermek için geçiş kontrol programı ile birlikte kullanılıyorlar. Peki, nedir bu geçiş kontrol programı? Geçiş kontrol programı, geçişleri kontrol altında tutabilmeniz, kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları saatleri program üzerinden görebilmenizi sağlayan bir programdır. Geçiş kontrol programı sayesinde kişilerin sadece kendi görev alanları içerisinde yer almasını sağlarsınız. Şöyle ki; eğer kartlı kapı açma sistemleri kullandığınız alanda kişilerin sadece birinci kata giriş yapmasını istiyorsanız, bunu program üzerinden tanımlayabilirsiniz. Program üzerinden tanımlama yaptığınızda o kişinin ikinci kata girişini engelleyebilirsiniz.

Kartlı kapı açma sistemleri kullanacak olan kilit, program, turnike ve cihazı hesaba kattığınızda farklılık gösterecektir. En net ve doğru kartlı kapı açma sistemleri fiyatları için öncelikle ihtiyacınızın belirlenmesi gerekmektedir. Kartlı kapı açma sistemleri fiyatları için bizi arayın ve ihtiyacınıza en uygun çözümü sunalım!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları