perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA CİHAZI FİYATLARI

Yüz tanıma cihazı fiyatları, kullanılacak olan yüz tanıma cihazına göre değişir. Bu yüzden aslında Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları hakkında net bir rakam veremeyiz. Cihazların kayıt kapasitelerine, geçiş şekillerine ve kamera özelliklerine göre Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları değişecektir. Bunun için Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları teklifi almak isterseniz tek yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek. İhtiyacınızı karşılayacak olan yüz tanıma cihazını kullanabilmeniz için uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz size yardımcı olacaklar. Peki, Magic Face yüz tanımalı geçiş kontrol cihazları ile geçiş nasıl yapılıyor? Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için cihazlara kişilerin yüz algoritmasının tanıtılması gerekmektedir. Kişilerin yüzünde yer alan algoritma, her insanın yüzünde farklılık gösterdiği için Magic Face yüz tanıma cihazları geçiş yaparken kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutması gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Bu da güvenilir bir takip yöntemi olmasını sağlayarak günümüzde çok geniş ve farklı birçok farklı alanda kullanılmalarını sağlamaktadır. Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın birçok modeli ile parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Bu şekilde geçiş yapılabilmesi cihazlarda kayıt kapasitesinin artış göstermesini de sağlamaktadır. Böylece yüz tanıma kayıt kapasitesi dolsa bile kartlı, şifreli ve parmak izli geçiş yapılarak cihazlar kullanılmaya devam edilebilir.

Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, plazalarda, okullarda, fabrikalarda, hastanelerde, belediyelerde, işletmelerde vb. pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatlarının oldukça uygun olması bu cihazların her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmasına da fırsat vermektedir. Bu alanlarda kullanılan Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız ile personel takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, geçiş kontrol takibi yapılabilmektedir. Magic Face yüz tanıma cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı, tuvalet takibi yapabilmek için tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir.

Magic Face yüz tanıma cihazları, oldukça yüksek çözünürlüklü kameraya sahiptir. Bu kameraları sayesinde kişilerin yüzlerini 0.1 saniye ile 0.2 saniye gibi çok kısa bir sürede okuyarak geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu cihazlara ayrıca okutulacak olan yüzlerde gözlük, makyaj, bıyık ve sakal olması gibi durumlarda dahi okutma ve tanımlama işlemleri yapılabilmektedir. Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları uygunluğu ve bu şekilde kolay kullanım imkânı sayesinde takip işlemleriniz için bu cihazlar bir vazgeçilmezdir. Magic Face yüz tanıma cihazı fiyatları teklifi almak için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler