perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI SİSTEMİ

Kartlı kapı sistemi, kart tanıma cihazları kullanarak kapılara tetik vermenizi sağlayan cihazlardır. Kartlı kapı sistemi cihazları, proximity ya da mifare kartları okuyarak geçiş yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu kart türlerinden hangisinin kullanılacağı cihazın modeline göre değişmektedir. Kartlı kapı sistemi cihazlarının en büyük özelliklerinden bir tanesi bu cihazlarda kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliğinin yer almasıdır. Bu sayede cihazların aynı zamanda kullanıcı kayıt kapasitesi de artış göstermektedir. Bir kartlı kapı sistemi cihazı ortalama olarak bin ile yirmi bin kart arasında kayıt yapılabilmesine imkân tanımaktadır. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazlarımız, iki sene boyunca garantilidirler. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda eğer kartlı kapı cihazınız internete bağlı bir bilgisayarda kullanılıyorsa, anında iletişime geçilerek uzaktan eğitim ile destek alınabilmektedir. Onun dışında telefon ile de destek alınabilme özelliği bulunmaktadır. Kesintisiz, hızlı ve kaliteli destek tüm Türkiye dahil, balkanlar, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerde geçerlidir.

Kartlı kapı sistemi ile kapılara tetik vermek için kilitlerin de bu sistemde yer alan cihazlar ile birlikte kullanılması gerekir. Bu kilitlerin elektronik, elektrikli ve manyetik olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden hangisinin kullanılacağı tamamen kullanılacak kapının yapısına göre belirlenmektedir. Kapınız ahşap, demir, plastik, pvc veya cam, her ne olursa olsun uygun bir kapı kilidi bulabilmek mümkündür. Kartlı kapı sistemi ile kilitleri bir arada kullanabilmek için öncelikle kartlı cihazların kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişi için bir adet kart tanımlaması yapılmalıdır. Bu işlemlerden sonra da tercih edilecek olan kilidin, kapıya montajının yapılması gerekir. Bu şekilde geçiş için kapı hazır hale getirilmiş olmaktadır.

Kartlı kapı sisteminde kullanılmakta olan cihazlar, kendi içlerinde dört farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı kapı sistemi, online kartlı kapı sistemi, offline kartlı kapı sistemi ve panelli kartlı kapı sistemi. Bu cihazlar, aynı amaç doğrultusunda kullanılalar da kullanımları farklılık göstermektedir. Panelli kartlı kapı sisteminde kullanılan cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Tüm bilgiler cihazların hafızalarında tutulmaktadır. Bir panele de 4, 8 veya 16 adet kart tanımlaması yapılabilmektedir. Offline kartlı kapı sistemi cihazları ise çalışmalarına bilgisayarlar kapılıyken bile devam edebilirler. Bu cihazları kullanırken bir panele ihtiyaç duyulmaz. Çünkü zaten cihazların kendisi bir panel görevi görür. Personellerin kartlı kapı sistemi ile takip edilmesi sırasında bu cihazlar kullanılır. Hafızaları, personel sayınızı karşılayabilecek kadardır. Online kartlı kapı sistemi cihazları ise çalışmaları sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Standalone kartlı kapı sistemi cihazları da bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışırlar. Bu cihazları kullanırken bilgisayarlara kurulum yapmanıza gerek yoktur. Standalone kartlı kapı sistemi cihazlarına kart tanımlaması yapmak için öncelikle master kart tanıtılması gerekir. Master kart tanıtmadan geçiş yapabilmek mümkün değildir.

Kartlı kapı sistemi cihazları ile geçiş yapmak için siz daha neyi bekliyorsunuz? Alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçerek uygun fiyatlı kartlı kapı sistemi satın alabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler