perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kartlı kilit sistemleri fiyatları, kullanılacak olan kartlı geçiş kontrol cihazlarının modeline göre değişir. Bu yüzden kartlı kilit sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir rakam verebilmemiz mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz tüm kartlı kilit sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bu cihazların kullanılabilir olan dört farklı modeli bulunur. Online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları. Bu cihazların tamamı aynı amaç için kullanılıyor olsa da kullanım biçimi farklılık göstermektedir. Birçok modelinde kartın yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Şifreli geçiş imkânı sayesinde, kartın unutulduğu durumlarda, şifre yazılarak kolayca giriş ve çıkışlar yapılabilmektedir. Kullanımları çok basit olan şifreli geçiş kontrol cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara şifreli geçiş kontrol cihazları ile tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeli olması, kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar sayesinde demir kapılara, cam kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, kompozit ve pvc tüm kapılara tetik vermeyi sağlamaktadır. Kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan kartlı geçiş kontrol cihazlarımız ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir.

Kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımızda mifare ya da proximity kartlar kullanılır. Hangi kartın kullanılacak olduğu, tamamen cihazın özelliğine göre değişir. Bu kartların sadece beş ile on santimetrelik mesafeden cihaza okutulması, geçiş yetkisi elde edilmesini sağlar. Üstelik kartlı geçiş kontrol sistemleri cihazlarında kullanılan kartların üzerine baskılar yapılabilir. Özellikle personelleri takip etmek için kullanılıyorsa, personellerin tüm bilgilerinin kart üzerine baskısı yapılarak bu kartlar aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanılabilir. Tabi ki kartlı geçiş kontrol cihazları ile personel takibi değil, aynı zamanda geçiş kontrol programı uyumlu olarak kullanılarak geçiş kontrol takibi, üye takip programı bir arada kullanılarak üye takibi, yemekhane takip programı uyumlu olarak kullanılarak yemekhane takibi, öğrenci takip programı kullanılarak öğrenci takibi yapılabilmektedir.

Kartlı kilit sistemleri fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan cihazlarımız ile kapılara tetik vermek isterseniz, kapılarda kullanılacak olan kilitler ile birlikte buton da kullanabilirsiniz. Buton sayesinde özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırabilmeniz mümkündür. Bunun için öncelikle kapıya uygun olan kilit seçilir ve montajı yapılır. Daha sonra kapıların girişlerin kartlı kilit sistemleri cihazları monte edilir. Kapıların çıkış kısımlarına ise buton konularak, geçiş yetkisi verilmiş olan kişilerin giriş yaptıktan sonra, çıkışta kart okutmasına ya da şifre yazmasına gerek kalmadan, butona basarak ya da eliniz göstererek çıkış yapması sağlanır. Butonları masalarınızın yanında kullandığınızda da kapı çaldığınızda yerinizden kalkmanıza gerek kalmaz. Kartlı kilit sistemleri fiyatları teklifi için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler