perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART BASMA SİSTEMLERİ

Kart basma sistemleri, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu baskıları yaparak kullanılacak olan kartlar, dört farklı model cihazda kullanılmaktadır. Bunlar; standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlar. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedir. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kartların üzerine de kart basma sistemleri ile baskılar yapılabilmektedir. Online cihazlar ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için bilgisayarın sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam edebilen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok basittir. Cihazların kendisi panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazlar. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ile genellikle personel takibi yapılmaktadır. Personel takibinde kullanılacak olan personel tanıtım kartlarının üzerine kart basma saatleri ile baskı yapılabilmektedir. Panelli kartlı cihazlar ise panel olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların çalışması için panel kesinlikle kullanılmalıdır.

Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan tüm kartların üzerine kart basma sistemleri ile baskılar yapabilirsiniz. Kart basma sistemlerinin baskı yapmanızı sağlayan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri ve çift yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri.  Tek yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri ile kartların üzerine isim, soy isim, çalışılan departman, firma adı, firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Bu baskıların renkli ve siyah – beyaz olan modelleri bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart basma sistemleri 300 dpi’lik bir çözünürlük ile baskı yaptıkları için baskılar oldukça kaliteli olmaktadır. Bu kart basma sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar Sunlight tek yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri ve Ciaat tek yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri.

Çift yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri, kartların her iki yüzüne de baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu baskılarda kartın ilk yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışılan departman, arka yüzünde ise firma adı ve firma logosu gibi baskılar yer alabilmektedir. Bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kart basma sistemleri ile kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz baskı yapabilirsiniz. Saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz kart basımı yapılabilmektedir. Bu kart basma sistemleri ile yapılacak olan baskılar 300 dpi’lik çözünürlükte oldukları için oldukça kalitelidir. Siz de kart basma sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler