perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

KARTLI OTEL KİLİDİ

Kartlı otel kilidi; tatil köyleri, rezidanslar, butik oteller ve beş yıldızlı oteller gibi pek çok farklı yerde otel oda güvenliği için kullanılır. Kartlı otel kilidi, oldukça sağlam ve yüksek teknolojiye sahip olan kilitlerdir. Kartlı otel kilidi mifare ve temic kartları okuyarak odalara yapılacak olan giriş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlamaktadır. Kartlı otel kilidi ayrıca oldukça değişik bir materyale ve kilit mekanizmasına sahiptir. Pil ile çalışmasına devam etmekte olan kartlı otel kilidi, pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte uyarı vererek pillerin değiştirilmesi gerektiğini bildirmektedir. Bu sayede piller bitmeden değiştirileceği için de kullanımda aksaklık gibi durumlarında söz konusu olması da mümkün değildir. Kartlı otel kilidinin zaten orijinal pilleri ile yirmi beş bin defaya kadar geçiş yapılabilmektedir. Piller bitmiş olsa bile mekanik anahtarları ile açılabileceği için de 7/24 otel oda güvenliği sağlamaktadır.

Kartlı otel kilidinde kullanılacak olan kartların öncelikle kodlanması gerekmektedir. Bu kartlar, resepsiyon görevlileri tarafından kodlanmaktadır. Resepsiyon görevlilerine “card encoder” yani kart kodlayıcı verilir. Kimin otelde ne kadar süre kalacağına göre bu kartlar kodlanır. Diyelim ki alican isimli müşteri otelde nisan ayının ilk haftası boyunca konaklayacak. Bu süre dışında kartların kodlanması sayesinde otel oda kapıları açılmayacaktır. Yani müşterilerin sadece odayı kiraladıkları süre boyunca kapılardan giriş yapması mümkün olacaktır.

Kartlı otel kilidi kartlarının kaybolması, çalınması yahut tahriş olması gibi durumlarda resepsiyon görevlileri tarafından kullanılmakta olan kartların iptal edilebilmesi de mümkündür. İptal edilen kartlar, başkası tarafından bulunsa bile otel odalarına giriş yapmaları mümkün olmayacaktır. Dilerseniz bu kartların üzerine baskılar da yapılabilirsiniz. Yapılacak olan kartlı otel kilidi kartları baskılarında otel logosu, otel ismi vb. Gibi bilgiler yer almaktadır. Bu baskılar renkli olarak da yapılabilir. Üstelik kartlı otel kilidi kartlarına kontör yükleyerek bu kartları, otel içerisindeki aktivitelerde de kullanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerin otel odasından çıkarken yanlarına para veya cüzdan almasına gerek kalmaz. Böylece kayıp veya çalıntı gibi riskler ile de karşılaşmazlar.

Kartlı otel kilidi ile birlikte energy saver kullanılarak da kartlı otel kilidi kartlarının takılması ile birlikte otel odası içerisindeki elektrik, alarm, su tesisatı ve havalandırma aktif hale gelmektedir. Diyelim ki müşteri odadan çıkarken ışığı açık unuttu. Kartını odadan çıkarken alması ile birlikte tüm enerji kesileceği için ışık da otomatik olarak kapanacaktır. Bu sayede otellerde çok ciddi enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Kartlı otel kilidi kullanılan tüm otellerde faturalara yansıyan miktarlarda ciddi oranda düşüş görülmüştür.

Kartlı otel kilidi, sağlamlıkları ve güvenlikleri sayesinde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Her kapı yapısına uygun olan farklı renkte kartlı otel kilidi de bulunduğu için de otelinize uygun olan bir seçenek bulabilmeniz daima mümkün olacaktır. Kartlı otel kilidi fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları