perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Alarm Çıkarma Mıknatısı: Güvenlik Etiketlerini Hızla Çıkarın!

Alarm çıkarma mıknatısı, sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için kullanılmaktadır. Alarm çıkarma mıknatısı, genellikle giysi mağazalarında kullanılmaktadır. Çünkü sert plastik etiketlerin kullanım alanları genellikle giysi mağazalarıdır. Sert plastik etiketlerin dışında kullanılabilecek olan kâğıt etiketler de bulunmaktadır. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılmak sureti ile kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler ise günümüzde ayakkabı mağazası, elektronik eşya mağazası ve market gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Mağazada yer alan her ürünün üzerine etiketlerin takılması ve yapıştırılması gerekmektedir. Sert plastik ürün koruma etiketlerinin ürünlerin üzerinden çıkarılması için öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Satın alma işleminden sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürün üzerinden alarm çıkarma mıknatısı ile sökülür. Bu mıknatıs sayesinde ürünlerin asla zarar görmeden üzerindeki etiketlerin çıkarılması sağlanmaktadır. Etiketlerin el ile sökülmek istenmesi durumunda ürüne büyük ölçüde zarar verileceği için kesinlikle etiketlerin alarm çıkarma mıknatısı ile mağazaların kasa görevlileri tarafından çıkarılması gerekmektedir. Zaten sert plastik etiketler tekrar tekrar kullanılabilmekte olan ürünlerdir. Bu sayede oldukça da kullanışlıdırlar.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde antenlerin, etiketlerin ve alarm çıkarma mıknatısının bir arada kullanılması gerekmektedir. Sistem bir bütün olarak kullanılmazsa, hiçbir mantığı kalmayacaktır. Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleri. Hangisinin kullanılacak olduğu sizin tercihinize göre değişecek olsa da kullanılacak olan alandaki ürünlere göre de farklılık göstermektedir.

Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmaktadırlar. Mono ya da TX + RX olarak çalışmasına devam eden bu antenler, etraftaki metal eşyalardan ya da elektronik gürültüden de etkilenmezler. Bu sayede kullanımları her zaman için çok daha kolay olacaktır. Bu antenler ile birlikte DR ürün koruma etiketleri, slipper ürün koruma etiketleri, şişe ürün koruma etiketleri ve pencil ürün koruma etiketleri kullanılması gerekmektedir. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe maksimum 2 metre olabilmektedir. Bu da eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa. Eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa anten çiftlerinin arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir.

Kullanılacak olan bir diğer model ise rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler de bir çift olarak kullanılır. Mağazanızın giriş ve çıkış alanına bakılarak, birden fazla antenin kullanılabilmesi gerekmektedir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, golf ürün koruma etiketleri, sun ürün koruma etiketleri, round ürün koruma etiketleri, square ürün koruma etiketleri ve mini ürün koruma etiketleri gibi etiketlerin kullanılabilmesi mümkündür. Bu etiketlerin sert plastik olan modellerinin alarm çıkarma mıknatısı kullanılarak çıkarılması, kâğıt olan modellerinin ise etiket öldürücü ile pasif hale getirilmesi gerekmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden beri Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden en uygun fiyatı alarm çıkarma mıknatısı ve mağaza ürün koruma sistemleri bizim sayemizde ulaşabilirsiniz. Satın almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler