perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KELEBEK TURNİKE FİYATLARI

Kelebek turnike, geçişleri kontrol altında tutmak için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, vip turnike sınıfına giren turnikelerdir. Kelebek turnikeler, özellikle marketlerde kullanılmakta olan turnikelerdir. Sadece tek taraflı olarak geçişe imkân tanıdıkları için marketlerde sıkça kullanılmaktadır. Kelebek turnikeler, itme kuvveti ile çalışmaktadır. Kelebek turnike fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Yumuşak ve sessiz geçişler için kullanılmakta olan kelebek turnikeler, yüksek kalite standartlarına sahiptir. Iso 2000, Iso 9001 ve TSEK kalite belgelerine sahip olan kelebek turnikeler, iki yıl boyunca garantilidir. Dekoratif görünümleri sayesinde kullanılacakları her alana farklı bir hava katarlar.

Kelebek turnike sistemleri, herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan çalışmasına devam etmektedir. Geçiş yapacak olan kişilerin itme hareketi ile tek yönlü olarak çalışma sağlarlar. Bu şekilde geçiş yapılırken karşı yönde geçiş yasak olmaktadır.  Kelebek turnikelerin gövdeleri, paslanmaz çelik ya da eloksal kaplamalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan kelebek turnikeler dış ortamlarda güvenle kullanılırken, eloksal kaplı turnikeler iç ortamlarda tercih edilmektedir. Kelebek turnike fiyatları kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişecektir. Yani kelebek turnike fiyatlarını öğrenmek için öncelikle bu turnikelerin kullanılacağı alanı belirlemeniz ge1rekmektedir.

Kelebek turnike boyutu 93 santimetre x 145 santimetre x 111 santimetre boyutunda olmaktadır. Dekoratif görünümleri sayesinde her alana şıklık katabilen kelebek turnike fiyatları hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kelebek turnike kullanım alanları; belediyeler, fabrikalar, hastaneler, plazalar, işletmeler ve holdinglerde kullanılabilmektedir. Engelli geçiş turnikesi sınıfında olan kelebek turnikeler, serbest geçiş için harika bir seçenektir. Kelebek turnike fiyatları teklifi almak için bize yazın.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler