perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kimlik Kartı Basım Makineleri: Profesyonel ve Güvenilir Çözümler!

Kimlik kartı basım makinaları, personel takip sistemlerinde kullanılmakta olan kartlı geçiş kontrol cihazlarındaki kartların üzerine baskılar yapmanıza olanak tanır. Kimlik kartı basım makinaları ile tüm proximity ve mifare kartların üzerine baskılar yapılabilir. Kimlik kartı basım makinaları ile yapılacak olan baskılı kartların okutuldukları kartlı cihazlardan bahsedelim. Kartlı geçiş kontrol terminalleri, geçişleri kontrol altına alabilmek adına kullanabileceğiniz terminallerdir. Bu terminaller ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapabilirsiniz. Bu cihazlarda proximity ya da mifare kart kullanılmaktadır. Kartlı geçiş terminallerinde daha önceden tanımlanmış olan kartların okuyuculara okutulması sonucunda kapı kilitlerine, turnikelere ve bariyerlere tetik verilebilmektedir. Bu cihazlar, 2 sene boyunca garantili olmakla birlikte 10 sene de yedek parça garantisine sahiptirler. Türkiye distribütörü olduğumuz için de fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Kartlı ve şifreli geçiş kontrol sistemleri; 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı geçiş cihazları, online kartlı geçiş sistemleri, offline kart okuyucular ve panelli kart tanıma sistemleri… Bu cihazların tamamı aynı işlevi görse de cihazların kullanımları ve çalışmaları farklılık göstermektedir. Kimlik kartı basım makinaları ile farklı tüm modellerdeki kartlı cihazların kartları üzerine baskılar yapılabilmektedir.

Kimlik kartı basım makinalarında kartların üzerine yapılacak olan baskılar, tek taraflı ya da çift taraflı olabilmektedir. Tek taraflı kimlik kartı basım makinaları, kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlar. Bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman vb. bilgiler bulunabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı basım makinalarında ise kartların üzerine yapılacak olan baskılar, kartın hem ön yüzüne hem de arka yüzüne yapılmaktadır.

Kimlik kartı basım makinalarında kartlara yapılacak olan baskıları isterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz yapılacak olan bu baskıların hazır olanlarını da tercih edebilirsiniz. Bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Renkli baskılarda kullanılmakta olan 16.7 milyondan fazla renk bulunmaktadır. 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskı yapıldığı için yapılacak olan tüm baskılar oldukça kaliteli olacaktır. Baskı yapılacak olan kartların kalınlığı, 0,25 mm ile 1,00 mm arasında değişmektedir.

Kimlik kartı basım makinalarının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Usb kablo ile kolayca bilgisayara bağlanılarak kullanılabilir. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılacak olan tüm mifare ve proximity kartların üzerine baskılar yapmanıza izin veren kimlik kart basım makinaları fiyatları da firmamızda oldukça uygundur.  Satışını yapmakta olduğumuz Ciaat ve Sunlight kimlik kartı basım makinaları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler