perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Tanıtım ya da satış amacıyla mağazalarda sergilenen ürünlerin yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşın güvenliğinin sağlanması gerekir. Günümüz teknolojisi ile en çok tercih edilen ve en güvenilir yöntem mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmasıdır. Mağaza ürün koruma sistemleri kapılara kurulacak ürün koruma antenlerinden ve ürünlere yerleştirilecek manyetik alarmlardan oluşmaktadır. Tabi bu alarmların devre dışı bırakılmaları için özel aparatlarda kullanılır. Ürün koruma antenleri set içerisinde bulunan 1 adet adaptör ve karşılıklı kurulacak 2 adet antenden oluşmaktadır. Sensitive markası adı altında bulunan Türkiye distribütörü olduğumuz ürünlerle bu konuda kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı şartlar altında tedarik edebilmeleri için satış fiyatlarımız Türkiye genelinde sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları olarak düşünüldüğünde, mağaza yaşanabilecek hırsızlık olaylarından dolayı doğacak zararlara göre gayet makul maliyetleri ile kullanılmaları tavsiye edilir.

Kullanımları gayet basit olup herhangi bir eğitim alınması gerekmemektedir. Kurulum aşamasında ise montaj gerektiren yalnızca ürün koruma antenleridir. Ürün koruma antenlerinin kurulumları aşamasında altyapısal olarak sadece 220 volt şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerji sağlanması gerekmektedir. Teknik açıdan ise karşılıklı kurulacak set içerisinde bulunan antenlerin ara mesafelerine dikkat edilmelidir. Bu antenlerin ara mesafeleri maksimum 2 metreye kadar açılabilir, fazla açılması durumunda oluşturacakları manyetik alanlar zayıflayacağından güvenlik zafiyetleri oluşabilir. Mağazaya ait giriş çıkış kapılarının geçiş genişliği 2 metre üzerinde olması halinde her 2 metreye 1 set anten karşılık gelecek şekilde kurulumları yapılmalıdır. Kısacası geçiş genişliğinin 2 metreden ve aynı zamanda 4 metrede az olduğu düşünülürse bu nokta 2 set anten kullanılması gerekecektir. Bu koşullar sağlandıktan sonra mağaza ürün koruma sistemi kullanıma hazır olacaktır. Ürün koruma antenleri, alüminyum & plastik ya da plexi & plastik materyallerinden oluşan farklı tasarımlardaki gövdeleri ile kullanıcıların tercihlerine bırakılırlar. Normal standartlarda yalnızca sesli uyarı veren ürün koruma antenlerine alternatif olarak aynı zamanda ışıklı uyarı veren modellerde Sensitive markası ile tercihlere sunulmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları oldukça uygun olmaktadır. 

Ürünlerde kullanılacak alarm tipleri mağazadaki ürünlerinde özelliklerine göre farklılık göstererek, aynı tipteki alarmlar da kendi içlerinde görünüşleri bakımından farklı modellere ayrılmaktadır. Ürünlerin üzerinde zararsız küçük delikler açılarak sabitlenen plastik alarmlar genel olarak giyim sektöründe hizmet veren mağazalarda kullanılırlar. Plastik alarmlar iki parçadan olup bir tarafından ürünlere tutturulması için kullanılan iğneli kısım bulunurken diğer tarafından bu iğneli kısmı ürüne sabitlemek için kullanılan kilit mekanizması ve alarm bulunmaktadır. Bir diğer kullanım şeklide tel iğneler aracılığı ile ürünlere bağlanarak kullanılmasıdır. Bu durumda tel iğneler ürüne bağlanır ve ucundaki iğneli kısma, alarm kısmı sabitlenir. Bir diğer alternatif de kâğıt etiketler kullanılarak ürünlerin üzerine yapıştırılan alarm modelidir. Kâğıt etiketler genel olarak ambalajlı ürünlerde, ambalajın içerisine bazen de ambalajın üzerine yapıştırılarak ürünlerin güvenliği sağlanır. Ürünlerin satışı yapıldıktan sonra ürün koruma antenleri tarafından algılanmamaları için alarmların devre dışı bırakılmaları gerekir. Plastik alarmlar özel sökücüler ile birbirinden ayrılarak mağaza görevlileri tarafından teslim alınmak suretiyle devre dışı bırakılırlar. Böylece farklı ürünlerde tekrar kullanılmaları sağlanabilir. Alarm sökücüler, masaüstü ve el tipi olmak üzere iki farklı portatif modelden oluşurlar. Masaüstü modelleri istenildiği takdirde ödeme noktalarındaki kasalara sabitlenebilirler. Kâğıt etiketler ürünlerin üzerine yapıştırıldığından ürünlerden sökülemezler. Bu nedenle Deactivator adı verilen etiket öldürücüler ile frekansları bozularak devre dışı bırakılırlar. Bu nedenle tek kullanımlıktırlar. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları