perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KİMLİK KARTI BASMA MAKİNASI

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, işletmelerde personel takibi yapmak için oldukça sık kullanılan bir sistemdir. Personel takibi yapmak için kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda öğrenci takibi, üye takibi, yemekhane takibi ve minibüs takibi yapmak için de oldukça sık tercih edilmektedir. Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan kartların sadece tek yüzüne ya da çift yüzüne baskı yapabilirsiniz. Bu kart yazıcıların da bunlar için iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ve çift yüze kimlik kartı basma makinası.

Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile kartların bir yüzüne baskı yapılmaktadır. Bu yüze personellerin isim, soy isim, firma adı, firma logosu gibi baskıları yapabilirsiniz. Böylelikle personellerin tanıtım kartı kullanımı da sağlamış olursunuz. Bu kartları eğer kendiniz tasarlamak isterseniz, kendiniz tasarlayabilir ya da dilerseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Günümüzde kullanılmakta olan tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmasını devam ettiren kimlik kartı basma makinası, renkli ya da siyah – beyaz baskılar yapabilme imkânı sunmaktadır. İsterseniz bu baskılarda renkli olarak personellerin fotoğraflarını da kullanabilirsiniz. 300 dpi’lik çözünürlükte baskılar yapmanızı sağlayan bu yazıcılar, mükemmel kaliteli baskılar yapabilmenize imkân tanımaktadır. Üstelik kullanımları da çok basittir. Bu yazıcıları satın aldığınızda kullanım kılavuzu ile birlikte de nasıl kullanacağınızı da görebilirsiniz. Eğer bu kılavuz yeterli gelmezse, teknik ekibimizden anında destek alabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı basma makinası ile kartların her iki yüzüne de baskı yapabilmenizi sağlar. Bu baskıları renkli ya da siyah – beyaz olarak yapabilirsiniz. Kartların ön yüzüne personellerin isim, soy isim, firma adı gibi bilgileri bastırabileceğiniz gibi arka yüzüne de firma adı ve firma logosu gibi baskılar yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılar renkli olabileceği gibi aynı zamanda siyah – beyaz baskılar da olabilmektedir. Bu kart baskılarını normalde dışarda yaptırmak istediğinizde büyük maliyetler ile karşınıza çıkacaktır. İşte bu maliyetlerden kart yazıcılar ile kurtulabilirsiniz.

Kimlik kartı basma makinası, uygun fiyatları ile kart baskısına harcadığınız maliyetlerin minimum olmasını sağlar. Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendi maliyetini amorti ettirmektedir. Özellikle personel takibinde kırılan, kaybolan ve sürekli olarak tahriş olan kartlar göz önüne alındığında da bu kart yazıcıların kullanılması büyük kolaylık sağlayacaktır. Kimlik kartı basma makinası ile siz de uygun fiyatlar ile kartlara baskı yapabileceksiniz. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler