perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Devriye Tur Kontrol Sistemi Fiyat: Uygun Fiyatlarla Güvenlik Çözümleri!

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; kullanılacak olan tüm farklı model bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat firmamızda çok uygundur. Bekçi tur sistemlerinin kullanılmakta olan farklı modelleri, aynı kullanım biçimine sahip olsa da bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat değişebildiği gibi sistemlerin içerisinde kullanılan kalemlerin şekli de değişiklik göstermektedir. Perguard bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat, perguard lcd bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat, guard tour bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat ve guardx bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat değişiklik göstermektedir. Bu sistemlerin tamamı aslında aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsa da kullanış biçimleri değişiklik göstermektedir.

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğu ile kullanılmakta olan bu sistemlerde bekçi kontrol kalemi, bekçi takip yazılımı, tur kontrol noktası, aktarım yuvası ve bekçi tanıtım kartı bir arada kullanılmalıdır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerin aktif olarak kullanılabilmesi için öncelikle tur noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekir. Tur noktalarının montajı sırasında bu alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, frekansını bozmasına sebebiyet verebilmektedir. Bekçiler tura çıkmadan önce, tanıtım kartını okutmakla yükümlüdürler. Tanıtım kartlarını okuttuklarında, tura saat kaçta çıkıldığı ve herhangi bir olayın yaşandığı durumlarda kimin görevli olduğu anlaşılabilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan sistemlerimizde, bekçiler ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar sırası ile kalemlerini okuturlar. Son kontrol noktasına da kalemin okutulması ile birlikte tur tamamlanmış olacaktır. Tur tamamlandıktan sonra bekçi kontrol kalemleri modeline göre aktarım yuvasına konulur ya da kablo ile bilgisayar bağlantısı yapılır. Bu sayede bekçilerin hangi kontrol noktalarında, hangi saatlerde yer aldığı kalemden alınabilmektedir.

 

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimizde kullanılmakta olan kalemler, oldukça sağlam ve kalitelidir. Çok yüksek testlerden geçirildikten sonra kullanımına başlanmıştır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğu ile kullanılan bekçi tur kalemleri, suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu sayede olumsuz tüm hava koşullarına rağmen güvenle kullanılabilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat uygunluğuna sahip olan sistemlerimizin kullanılması, bekçilerin 7/24 takip edilmesi için harika bir seçenek olmuş ve özellikle gece bekçilerinin takibinde çok büyük bir rahatlık sağlamıştır. Bilgisayar bağlantılı devriye tur kontrol sistemi fiyat için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Size bir telefon kadar uzaktayız.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler