perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KİMLİK KARTI BASMA MAKİNASI FİYATLARI

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde özellikle de personel takip etmek amacıyla oldukça sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve üye takibi de yapılabilmektedir. Ancak günümüzde genellikle personel takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bunun için de kullanılacak iki farklı cihaz vardır. Proximity kart ya da mifare kartlar. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre kalmış olmakla birlikte, kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Personel tanıtım kartlarının üzerine de kart basma makinası ile baskılar yapabilirsiniz. Kimlik kartı basma makinası fiyatları oldukça uygun olup bu baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Bu yazıcıların iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı basma makinası ve çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı basma makinası… 

Tek yüze baskı yapabilen kimlik kartı basma makinası, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu çözünürlük de harika baskı kaliteleri elde etmenizi sağlayacaktır. Bu kart yazıcılar ile kartın yüzüne personellerin isim, soy isim, firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz de aynı zamanda hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kartların üzerine renkli ya da siyah – beyaz olarak baskılar yapabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Üstelik kullanımları da oldukça basittir. Günümüzde kullanılan tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılmaktadır. Kimlik kartı basma makinası fiyatları tek yüze baskı yapan modellerinde, çift yüze baskı yapan modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kartların üzerine yapılacak olan baskılarda kişilerin isim, soy isim, çalıştıkları departman vb. gibi bilgiler bulunabilmektedir. Kullanımı çok basit olup normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. 

Uygun çift yüze baskı yapabilen kimlik kartı basma makinası fiyatları ile bu kart yazıcılar ise kartların sadece tek bir yüzüne değil, her iki yüzüne de baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Kartların tek yüzüne personel isim, soy isim, kullanılan departman gibi bilgilerin baskısını yaparken, arka yüzüne de firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Özellikle personel takip sistemlerinde bu baskılar ile birlikte bu kartlar çok işe yaramaktadır. Renkli ve siyah – beyaz baskılı olan modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden hangisini tercih edeceğiniz tamamen size kalmış olmakla birlikte renkli ya da siyah – beyaz oluşuna göre baskı hızı da farklılık gösterecektir. Çift yüze baskı yapabilen kimlik kart basma makinası da normal bir kart yazıcı gibi kolayca kullanılabilir. 

Kimlik kartı basma makinası fiyatları da oldukça uygundur. Zaten normalde kartlı geçiş kontrol sistemlerini kullanırken kırılan, tahriş olan veya kaybolan kartlar düşünüldüğünde bu kartlara ek olarak bir ücret çıkacaktır. Bu ücretin ortadan kalkması için de kart yazıcıları kullanarak çok daha uygun fiyatlı olarak kartların baskılarını gerçekleştirebilirsiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak sadece bizi aramak!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları