perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

WEB TABANLI PDKS YAZILIMI

Web tabanlı pdks yazılımı, personelleri takip edebileceğiniz bir yazılımdır. Yazılımın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Web tabanlı pdks yazılımı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programda bulunan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcıya ya da gruba yetki verilmesi mümkündür. Ayrıca web tabanlı pdks yazılımında otomatik olarak yedekleme özelliği bulunmaktadır. Otomatik olarak yedekleme ile cihazdan alınan tüm veriler yedeklenir. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında da yedeklerden verilerin geri döndürülebilmesi mümkündür. Yapılan görsel değişiklikler ile hızlı erişim ve kullanım kolaylığı sağlanan web tabanlı pdks yazılımı, firmamız tarafından satışa sunulmuş olan personel devam kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Web tabanlı pdks yazılımı ile otomatik olarak da mail gönderebilmek mümkündür. Otomatik mail ile pdks cihazlarından alınan tüm veriler rapor haline getirilerek istenilen mail adresine gönderilmektedir. Üstelik yazılımda bulunan veri kurtarma özelliği sayesinde de yanlışlıkla silinen personellerin de geri alınabilmesi mümkündür. Personel seçimlerinin yeniden düzenlenmesi sayesinde hızlı bakış penceresinde çoklu ya da tekli seçim yapabilme imkânı bulunmaktadır.

Gruplandırma özelliği de bulunan web tabanlı pdks yazılımı ile birden fazla pdks cihazının bir arada kullanılabilmesi de mümkündür. Hangi personelin hangi cihazdan giriş ve çıkış yaptığını da görebilmek mümkün olmaktadır. Web tabanlı pdks yazılımı ile maaş, izin günü, devamsızlık vb. bilgilerin de hesaplanması sağlanır. Maaş hesabı, personellerin giriş ve çıkışlarına bakılarak otomatik olarak yapılmaktadır. Bu da el ile yapılan maaş hesaplarındaki hata oranını ortadan kaldırmaktadır.

Web tabanlı pdks yazılımı ile yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazların tamamı güvenle kullanılabilmektedir. Yazılımdan alınacak olan raporlar kişi bazında ya da genel bazda olabilmektedir. Kişi bazındaki raporlarda belirlenen bir kişinin o ay içerisinde yaptığı giriş ve çıkışı görebilmek mümkündür. Web tabanlı pdks yazılımında puantaj sonuçları resmi bordro programlarına da aktarılabilmektedir. Eta, logo link ve netsis gibi programlara…

Web tabanlı pdks yazılımı, istenilen zamanlar arasındaki maaşların bordrosu alınabildiği gibi o ana kadar olan işçilik ücreti de görüntülenebilir. Mevcut olan personel raporu alınarak servis, yemek gibi unsurların da hazırlanmasına yardımcı olunur. Web tabanlı pdks yazılımının detaylı yuvarlama özelliği sayesinde 10 kuruş, 50 kuruş veya 1 lira gibi yuvarlamalar da yapılabilmektedir. Web tabanlı pdks yazılımını turnikelere ve bariyerlere tetik vermek için kullanılan pdks cihazlardan komut almak için de kullanabilirsiniz. Web tabanlı pdks yazılımı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler