perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kıyafet Alarm Sökme: Hızlı ve Güvenli Çözüm!

Kıyafet alarm sökme işlemi, sert plastik etiket olarak bildiğimiz etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılma işlemidir. Sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için ürün etiket sökücülerin kullanılması gerekmektedir. Ürün etiket sökücü ile kıyafet alarm sökme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilir. Bu etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak oldukça basittir. Etiket sökücüye hafifçe bastırıldığında kolayca çıkarılır. Kıyafet alarm sökme işlemi sırasında ürüne de asla zarar verilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer ürünler el ile çıkarılmak istenirse, işte bu gibi durumlarda kıyafete zarar verilir. Zaten çıkarmak oldukça güçtür. Kıyafeti yırtmadan çıkarılması mümkün olmaz.

Sert plastik etiketlerin yanı sıra kullanılacak olan bir diğer etiket türü de kâğıt etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılırlar. Kıyafet alarm sökme işlemi kadar, kâğıt etiketlerin de ürünlerin üzerinden sökülmeleri oldukça basittir. Bu etiketleri sökmek için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Etiket öldürücü üzerine ürünler tutularak gösterildiğinde, anında pasif hale getirilirler. Böylece etiketin antenlerden geçiş esnasında alarm vermemesi sağlanır. Kâğıt etiketlerin kullanılmakta olan farklı pek çok modeli bulunur. Günümüzde genellikle marketler, ayakkabı mağazaları ve elektronik mağazalarda kullanılmaktadırlar. Bunların yanı sıra giysi mağazalarında satışta olan parfüm, kemer gibi benzer ürünlerin üzerinde de kâğıt etiketler kullanılabilir.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; rfid mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik ürün koruma antenleridir. Bu antenlerden hangisinin kullanılacak olduğu aslında tamamen kullanılacak olan alana göre değişir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışırken, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ise 58 khz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Akusto manyetik mağaza koruma antenleri ayrıca mono ya da TX + RX olarak çalışabilirler. Bu antenler, çift olarak kullanılmalıdırlar. Anten çiftleri arasındaki mesafe, beraberinde kullanılacak olan etikete göre değişir. Örneğin; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert etiket kullanıldığında, anten çiftlerinin arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilir. Ancak aynı antenler ile eğer kağıt etiketleri kullanacaksanız, bu anten çiftleri arasındaki mesafe sadece 120 santimetre olmalıdır. Aynı şey rfid mağaza koruma antenleri için de geçerli olmaktadır. Bu antenler ile kullanılabilen etiketler de farklılık göstermektedir. Rfid antenler ile 5x5 etiket, sun etiket, golf etiket, square etiket, 4x4 etiket, mini etiket gibi etiket modelleri kullanılırken, akusto manyetik mağaza koruma antenleri ile ise pencil etiket, DR etiket ve şişe etiket gibi modeller kullanılmaktadır.

Mağaza koruma sistemleri sayesinde artık mağazaların ay sonları çalınan ürünlere de bir bütçe ayırmasına gerek kalmayacaktır. Zaten bu sistemler, Sensitive markasının Türkiye ayağında dağıtıcısı olduğumuz için oldukça makuldür. Yani fiyatlarının yüksek olacağı gibi korkulara kapılmanıza gerek yoktur. Sizin de sürekli çalınan ürünler ile başınız beladaysa, artık rahat bir nefes alın ve hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayın. Kıyafet alarm sökme işlemi hakkında detaylı bilgi ve mağaza koruma sistemleri fiyat teklifi, siz değerli müşterilerimize uzman satış müdürlerimiz tarafından sunulacaktır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler