perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KIYAFET ALARM SÖKME ALETİ

Kıyafet alarm sökme aleti, giysi mağazalarında satışta olan ürünlerin üzerinde yer alan sert plastik etiketlerin sökülmesi için kullanılmaktadır. Kıyafet alarm sökme aleti, ürünün satın alınma işleminden hemen sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilir. Kıyafet alarm sökme aleti ile sadece sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması sağlanır. Ürünlerde kullanılan kağıt etiketleri pasif hale getirmek için etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Kıyafet alarm sökme aleti ile ürünün üzerindeki etiketi sökmek çok kolaydır. Pek çok giysi mağazasından aşinasınızdır. Önce ürün kıyafet alarm sökme aletine hafifçe bastırılır ve sert plastik etiketler bu şekilde çıkarılmış olur. Eğer bu etiketler ürünlerin üzerinden çıkarılmazsa, mağaza ürün koruma anteninden geçiş esnasında anten bu ürünün çalındığını kolayca haber verecektir. Üstelik kullanılacak sert plastik etiketler çok uygun fiyatlara mal edilebilir. Üstelik her sert plastik etiketin tekrar tekrar kullanılabilmesi mümkündür. Bu sayede hem sistemin tamamından çok daha uygun maliyetlere faydalanmakta mümkün olacaktır.

Kıyafet alarm sökme aleti ile kullanılacak olan antenlerden bahsedelim. Perkotek Teknoloji ailesi olarak firmamız Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz antenlerin akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleri olmak üzere iki farklı modeli bulunur. Bu antenlerden akusto manyetik olan modeli, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Antenlerin okuma alanları içerisine eğer bir etiket girerse, anında alarm verilecektir. Böylece ürün çalınmadan anında olay fark edilebilecektir. Üstelik bu antenlerin alarm ses seviyelerini de istediğiniz gibi arttırıp, azaltabilirsiniz. Bunun dışında bu antenlerin hassasiyet ayarını da istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Akusto manyetik ürün koruma antenleri olsun, rfid mağaza ürün koruma antenleri olsun, ikisinin de bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafenin de kullanılacak olan etikete göre ayarlanması gerekmektedir. Örneğin; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kıyafet alarm sökme aleti ve sert plastik etiketleri kullanmak isterseniz, bu anten çiftlerinin arasındaki mesafenin 2 metre olması yeterlidir. Ancak akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketleri kullanacaksanız, bu anten çiftlerinin arasındaki mesafenin 120 santimetreden çok olmaması gerekmektedir. Çünkü aksi halde ürünlerin üzerindeki kâğıt etiketleri görmeleri mümkün olmayabilir. Rfid ürün koruma antenleri de genel olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapabilmekte olan antenlerdir. Tabi ki kullanılacak olan tüm anten modelleri ile farklı etiketlerin kullanılması gerekmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte Dr etiket, şişe etiket, pencil etiket gibi etiketler kullanılırken, Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile ise round etiket, 4x4 etiket, 5x5 etiket, golf etiket, sun etiket ve mini etiket gibi modeller kullanılmaktadır.

Kıyafet alarm sökme aleti hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Ya da mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatlarını mı merak ediyorsunuz? Tüm bunlar için Perkotek Plaza’ya gelebilir ve tüm sistemi yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler