perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER

Kollu bariyer sistemleri, günümüzde otoparklarda sıkça kullanılan ve araç geçişinin yanı sıra aynı zamanda güvenli otoparklar elde etmek için harika bir yöntemdir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan bariyerlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan ilki DZ, diğeri ise MN bariyerlerdir. DZ bariyerlerin fiyatı MN bariyerlere göre daha uygundur. Yani her bütçeye hitap eden farklı bir kollu bariyer modeli yer almaktadır. MN ve DZ bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otopark giriş alanınızın uzunluğu ne ölçüdeyse, ona uygun bir bariyer seçimi yapılabilmektedir. Dilerseniz sadece tek bir bariyer değil, birden fazla bariyeri de bir arada kullanabilirsiniz. Kollu bariyerlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Siteler, plazalar, askeri alanlar, hava alanları, şahsi otoparklar, kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan otoparklar, fabrika otoparkları vb. pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Avax kollu bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan dolayı da kollu bariyer fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Ayrıca bariyerlerin gövde renkleri değişiklik gösterdiğinden, kendinize uygun bir model seçimi de yapabilirsiniz.

Kollu bariyerlerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Bariyerler, acil alarm durumlarında doğrudan serbest geçiş moduna geçebilmektedirler. Yangın, deprem, afet gibi durumlar, acil alarm durumlarıdır. Ayrıca Avax kollu bariyer sistemlerinde zaman kontrol özelliği mevcuttur. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunun ne zaman kapanacağını belirli bir zamana ayarlayabilirsiniz. Ayarlanmış olan zaman diliminde bariyerin kolu kapanacaktır. Ayrıca kollu bariyerleri uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edebilirsiniz. Buton ile kontrol esnasında çift buton ya da tek buton seçeneği mevcuttur. Tek buton ile kontrolde bariyer kolunun açılması ve kapanması tek buton ile gerçekleştirilir. Butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrollerinde ise bariyer kolunu açmak veya kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlardan bir tanesi bariyer kolunu açar bir tanesi ise bariyer kolunu kapatır. Kollu bariyer sistemleri, opsiyonel olarak da akü özelliği barındırırlar. Akü özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek geçişe devam edilebilmesini sağlamaktadır. 250 kez açma ve kapama akü sayesinde yapılabilmektedir.

Elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan kollu bariyer, ikaz lambası ile de kol hareketini bildirmektedir. Kolun aşağı ve yukarı yönü sırasında ikaz lambası yanıp sönecektir. Bariyer kolu üzerinde bulunan reflektör kırmızı bantlarda da “STOP” yazısı bulunmaktadır. Araç kullanan kişiler, reflektör kırmızı bantlar yardımı ile bariyeri daha rahat göreceklerdir. Ayrıca Avax bariyer sistemleri, sensör kontrol özelliğine sahiptirler. Sensör kontrolü sayesinde bariyer kolu havadayken altından araç geçiş yaptığı esnada, uzaktan kumanda ya da buton ile bariyere müdahale edilse bile bu hareket güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir.

Kollu bariyer sistemleri, pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma cihazı, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş kontrol terminali ile birlikte tetikleyebileceğiniz bariyerler, aynı zamanda oldukça kaliteli ve sağlamdır. Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bugüne dek Avax kollu bariyer sistemleri satışı yapmaktayız. Kurulumu oldukça basit olan bu bariyerlerin, kullanımları da bir o kadar basittir. Neden daha fazla vakit kaybederek güvenliğinizden olasınız ki? Hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve alanında oldukça tecrübeli olan satış müdürlerimiz, en kaliteli bariyerler için size en uygun fiyatı vereceklerdir. Satın almak için zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler