perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kollu Bariyer Sistemleri Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Kollu bariyer sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin farklı modellerine göre değişiklik gösterdiği için bariyerler hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan bariyerlerimizin tamamı Avax markadır. Avax kollu bariyer sistemleri fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Sistemin tamamı da oldukça uygun fiyatlara mal edilmektedir. Avax kollu bariyer sistemleri fiyatlarını etkileyen en önemli özelliklerden bir tanesi, bariyerlerin kol uzunluklarıdır. Avax otopark bariyerlerinin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklara bakılarak fiyatlar değişebilir. Bu uzunluklar sayesinde aynı zamanda otopark, boydan boya kapatılabilecektir. 6 metre kolun yetmediği durumlarda da birden fazla bariyeri bir arada kullanmak mümkün olacaktır.

Avax kollu bariyer sistemleri fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de bu bariyerlerin gövde özellikleridir. Avax bariyerlerin, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilir olan modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Böylece dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Avax kollu bariyer sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komut uygulanır. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bir buton kolu sadece açmayı sağlarken, diğer buton ise kolu sadece kapamak için kullanılmaktadır. Üstelik bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır.

Avax kollu bariyer sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrolü sayesinde araçların geçişleri sırasında aracın kolu altında herhangi bir araç olması durumunda, kontrol ünitesi tarafından bariyer kolu tetiklense bile kapanmayacaktır. Tırlar ve kamyonlar içi de ek emniyet sensörü bulunmaktadır. Elektronik devresi mikro işlemci kontrollü olan bariyerler, elektronik devreleri üzerinde tüm opsiyonel özellikleri mevcuttur.

Avax kollu bariyer sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilirler. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girecektir ve 250 defaya kadar açma ve kapama imkânı sunmaktadır. Bariyer kolunun aşağı ve yukarı yönlü hareketi sırasında cihazın üzerinde bulunan flaşör lamba da yanıp sönmektedir. Kol hareketini tamamlayana kadar bu lamba, yanıp sönecektir.

Avax kollu bariyer sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, her türlü otoparkınızda güvenle kullanabilirsiniz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler