perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Oca.
2015

Access Kontrol Programı.


Access Kontrol Programı

Access kontrol programı ile online olarak geçişlerinizi kontrol etmeniz mümkündür. Online sistem demek kayıtları programa sorgulama amaçlı ekrana düşmesi ve onay doğrultusunda geçiş sağlanmasını gerçekleştiren sistemlerdir.

Uygun cihazlar seçimi sağlanarak montajları sağlanır. Cihaz bağlantısı hangi türden ise ayarları yapılır. Network yani ağ bağlantılı ise cihazlara tek tek ip verilir. 485 yada 232 ise cihaz id numaraları belirlenir ve sisteme girişi sağlanır. Cihazlar ile bağlantı sağlandıktan sonra cihaza okutulan kayıtlar sisteme tanımsız kart olarak düşer. Düşen kayıtların id numaraları yani kart numaraları personel kartlarına işlenir. Personel kartlarında hesap grubu için grup tanımlamaları yapılır. Gruplar günlük haftalık olarak ayarlanır. Ayarlanan kayıtlar doğrutlusunda personel grupları belirlenir. Personelin giriş tarihi belirtilir ve giriş tarihinden önce kayıt okuması sağlanmaz. Çıkış tarihi belirtildiğinde geçiş sağlanmayacaktır. Departman,şirket tanımlamaları gibi tanımlamalar sağlanır. 

Kişiler geçiş yaptığında geçiş izni sağlanır. Kayıtlar ekrana düşer ve dilediğinizde rapor alabilirsiniz. Dilerseniz cihaz veya şirket , departman bölümünde tarih  bazlı rapor almanız mümkündür.

Programda kullanıcılara verilen yetkiler doğrultusunda client kurulumları sağlanabilir. Access kontrol programı ile geçişleriniz kontrol altındadır. 

Sizde access kontrol programı ile geçişlerinizi kontrol altına almak ve izinsiz geçişleri engellemek için bize ;

satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları