perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
04
Oca.
2015

Yemekhane Kontör Sistemi.


Yemekhane Kontör Sistemi

Yemekhane kontör sistemi ile yemek hakedişleriniz kontrol altında. Yemekhane kontör sistemi çalışma mantığı tüm işletmelerinin ihtiyacını karşılamaktadır. Yemekhane kontör sistemi sayesinde bir personel atanılan kontörü bittiği zaman yemek yiyemeyecektir.

 

Yemekhane kontör sistemi  program, turnike ve turnike üzerine konulan cihaz olarak set şeklindedir. Turnike olmadan yemekhane öğünlerini kontrol etmeniz mümkündür değildir. Yada program veya cihaz olmadan öğünleri kontrol altına alamazsınız.

 

Yemekhane kontör sistemi çalışması şu şekildedir ;

 

Önce kişilerin geçişlerinin kısıtlanabileceği yere turnike montajı yapılır. Eğer sağından solundan geçiş yapabilecek bir konumdaysa küpeşte yani korkuluk ile kısıtlanır. Daha sonra turnike üzerine cihaz montajı sağlanır. Bu cihaza tüm personel tanımlanır. Program kurulumu bir bilgisayara kurulur. Yemek saatlerinde bu programın açık olması gereklidir. Açık olmadığı durumda  geçişler sağlanmayacaktır. Yani sistem online çalışmaktadır.

 

Yemekhanede yemek yiyecek personeller cihaza eklendikten sonra birde programa eklenirler. Eklendikten sonra dilerseniz öğün atamasında hakediş şeklinde dilerseniz kontör ataması şeklinde atama yapmanız mümkündür. Hakediş olarak eklendiğinde günlük bir yemek hakkı denilebilinir. Personel ikinci geçişini sağlayamayacaktır. Ama kontör ataması yapıldığında kontör atanır ve o kontörü ister 1 günde ister 1 senede bitirir bunun önemi yoktur. Geçiş sağladıkça kontör düşücektir.

 

Geçişlerin raporlarını dilediğiniz gibi almanız mümkündür. Cihaz olarak öğün olarak raporlamalar mümkündür.

 

Sizde yemekhane sisteminizi kontrol altına almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları