perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
07
Ara.
2014

Access Panel.


Access Panel
Access panel ile geçiş kontrollerinizi sağlamak oldukça kolaydır. Access panellerin üretim sebebi daha fazla okuyucu bağlamak ve daha uygun maliyet ile sağlamaktır. Normal şartlarda birden fazla cihazı satın almak daha maliyetlidir. Access panel ile wiegand cihazları bağlayabilirsiniz. Wiegand cihazlar daha uygun maliyettedir. Access kontrol paneli tcp / ip bağlantısı ile haberleşmektedir. Bir networkte 256 adet access panel kullanılabilinir. Her biri 16 cihazı desteklediğinde 256*16 olarak bir çarpım yaptığımızda desteklediği cihaz ve hızı normal şartlara göre daha fazladır.
 
Access panel offline çalışma özelliğine sahiptir. Herhangi bir elektrik veya network kesintisinde hafızasında geçiş sağlayabilmektedir. 7 / 24 çalışma prensibine uygun olarak çalıştığından herhangi bir problem üretmemektedir. 8 Adet tetik çıkışı bulunmaktadır. Bu çıkışları buton olarakta kullanmanız mümkündür. Access panel cihazımıza 25.000 adet kart tanıtabilinir. Access panel hafızasında 100.000 log yani kayıt tutabilmektedir. 16 adet çıkışı mevcuttur. Bu çıkış wiegand desteklemektedir. Access panelde antipassback kontrolü sayesinde kişi giriş yapmadan çıkış , çıkış yapmadan giriş yapamamaktadır. 
 
Giriş sınırlandırmaları sayesinde belirttiğiniz adet ve saat dışarısında cihazlardan geçiş sağlanamamaktadır. Gerçek zamanlı saati olduğundan şaşma söz konusu değildir. Kart numarasına göre , cihaz ıd ve kapıya göre yetki tanımlanması mümkündür. Saat olarak gün olarak tarih aralığı olarak kısıtlama yapılabilmektedir. Rs232 ve RS485 çıkışı mevcuttur. Bu çıkış ile bağlantıda sağlanabilmektedir. 
 
Access panel ile tüm geçişleri kontrol etmeniz mümkündür. Access panel üretim amacı maliyetleri düşürmektir. Bu panel sayesinde 16 adet kapınızı kontrol edebilirsiniz. En uygun access panel fiyatları ve teklifi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşmanız mümkündür.

Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları