perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Ara.
2014

Otel Takip Sistemi.


Otel Takip Sistemi

Günümüzde otellerin artması ile birlikte otel takip sistemi talepleride artmaktadır. Otel takip sistemi sayesinde artık müşterilerinizin kontrolünü sağlamak daha kolay. Energy saver ile elektrikleriniz artık kontrol altında , kullanımı kolay program ile check-in işlemleriniz artık daha kolaylaştı.

Otellerin kapılarına otel takip sistemi kilitleri takılır. Montaj için ölçüler müşteriye iletilir ve kapı karşılıkları kilide uygun şekilde açılır. Cihaz montajları kapıya yapılır. Kilitlerimiz pil ile çalışmaktadır. Önerilen pil duracell marka pillerdir , yaklaşık 3 ay kadarı ile sistemin çalışması için performans göstermektedir. Kilitlerimiz acil durum için aynı zamanda anahtarlada açılmaktadır. Kapılar kapı numaralarına göre program aracılığı ile bina,alan,kat, oda olarak tanımlanır ve kapıya öğrettirilir. Kapı öğretilen numara üzerinden programda tanımlanan kartları otomatik olarak açacaktır. Kartlar üzerine yazılabilir kartlar olduğundan süresi bitmesi durumunda tarih ve saatten tanır ve kapıyı açmaz. Tüm kapılarınız için alanlar yada bina için master kart tanımlaması yapabilirsiniz. Misafir arka taraftan manuel olarak kilitlediği zaman dışarı taraftan anahtar dışarısında hiçbir şekilde kapı açılmayacaktır.

Energy saver ana elektrik hattına bağlanır. Hat odaya giriş yaptıktan sonra dağıtılmadan önce energy saver üzerinden geçer energy saver görevi ise kart okutulduğu zaman arada kontağı yani anahtarlamayı sağlamaktır. Kart çıkarıldığında anahtarlama iptal olur ve tüm elektrik alt yapısı durur. Kartları yazmak için okuyucu vardır. Okuyucu olmadan hiçbir kart kodlanamaz kartların alt yapısı temic alt yapısıdır. Kartları diğer otel takip sistemleri gibi yuvasına sokma gibi değil uzaktan göstermeniz yeterlidir. 

Otel takip sistemi detaylı bilgi için lütfen bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları