perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Mar.
2015

Avax Turnike.


Avax Turnike

Turnike sayesinde personel geçişlerinde yetki kısıtlaması yapabilirsiniz. Avax turnikeler çeşitlerine göre değişmektedir. Turnikeler hızlı geçiş turnikesi , bel turnikesi, boy turnikesi, vip turnike olarak kategorilere ayrılamaktadır. Hızlı geçiş turnikeleri adındanda anlaşıldığı gibi temassız pleksi ile hızlı geçiş sağalanabilmek için kullanılan turnikelerdir. Bel turnikeleri normal kol ile çalışmakta olup geçişlerde kolun döndürülmesi gerekmektedir. Vip turnikeler buton yada sensör ile çalışmakta olup adındanda anlaşıldığı gibi temassız açılması ve vip için kullanılmaktadır. Boy turnikelerine ise en iyi stad turnikelerine örnek verebiliriz.

 

Turnike tek başına bir anlam ifade etmez. Turnike üzerlerine kişilerin parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistemler konularak geçişleri sağlabilir. Yani turnikeyi tetikleyecek olan bir donanıma ihtiyaç vardır. Turnikeler donanım ile birlikte yazılım birleşerek geçişlerin raporlamasını tutmanız mümkündür. Dilerseniz kısıtlamada yaptırabilirsiniz. Yani kişiler bir turnikeden girebilirken bir diğer turnikeden giremezler. Bu tür kısıtlamalı programlara access programı adı verilir. Yada maaş hesabı yapılması için pdks programı kullanılabilinir. Girişte ve çıkışta okutulan kayıtlar pdks programına offline yani çevrim dışı çekilir ve raporlaması alınabilinir.

 

Avax turnikeler dış ortam ve iç ortam olarak değişmektedir. Turnikeler küpeşte ile izinsiz geçişleri engellemek için tamamlanabilir. Turnikeler montaj yapılacak alanlara göre şekil olarak değişiklik göstermektedir. Personelin çok olduğu bölgede yani sirkülasyon çok ise çift yönlü turnike tercih edilebilinir.

 

Sizde personellerinizi avax turnike ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları