perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Mar.
2015

Parmak İzi Okuma.


Parmak İzi Okuma

Personelleri takip etmek az personel olan işletmelerde kolaydır. Fakat personel sayısının yüksek olduğu yerlerde takip hiç kolay değildir. Bu durumda daha önce sistem olarak manuel kart basma saatleri varken günümüzde bu kart basma manuel saatler yerlerini kartlı bilgisayarlı sistemlere , bilgisayar kontrollü parmak izi okuma sistemlerine ve bilgisayar bağlantılı yüz tanıma sistemlerine bırakmıştır.

Normal şartlarda bir işin insan gücü ile yapılması bir yerlerde iyiken bir yerlerde sorun olmaktadır. Nasıl mı ? Şöyle ki insan gücünü dayalı bir personel takip yanlış sonuçlar verebilir. Kişilerin maaşlarını, saatlerini hesaplayan kişinin uykusuz, psikolojik olarak rahat olmadığı gibi birçok durumu göz önünden geçirirsek 10 personelde sorun yaratmazken 1000 personelin olduğu işletmede sorun yaratabilmektedir. Yani tutarlardan ve rakamlardan oluşan hesaplamada hata yapma olasılığı %60’ken bilgisayar kontrollü bir sistemde %0.1’dir.

Bu yüzden günümüzde personel takip sistemleri çok önemli rol almaktadır. Her geçen gün yeni bir talepler ve isteklerle karşı karşıya olan firmamız bu sektörde size çözüm ortağı olmaktadır. Program satılmaktan ibaret olmamakla birlikte destek isteyen bir alt yapıdır. Yani destek sürekli gereklidir. Özellikle pdks sistemlerinde aktif olarak destek şarttır. Call center yani çağrı ekibimiz sizlerin çalışma saatleri, sorunları , talepleri için 7 / 24 destek sağlamaktadır.

Personel devam kontrol sistemleri uygun maliyette olup yine uygun maliyette olan parmak izi okuma, yüz tanıma ve kart okutma sistemleri ile entegreli çalışmaktadır. Kişiler girişte ve çıkışta parmak izi okuma sistemlerine kayıt okuttururlar ve bu kayıtlar programa aktarılır. Daha sonra raporlamar ve maaş hesaplamaları yapılabilir.

Sizde personellerinizi parmak izi okuma sistemleri ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 numaralı hattımızdan destek ve satış için ulaşabilirsiniz.


Geri Dön