perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
May.
2015

Bekçi Kontrol Kalemi.


Bekçi Kontrol Kalemi

Bekçi kontrol kalemi sayesinde bekçilerinizin takibini sağlayabilirsiniz. Bekçilerinizin uyuyup uyumadığını verilen görevi yerine getirip getirmediğini kameralar aracılığı ile gün tarih seçmeden kalem ile bekçi kontrol kalemi ile raporlamanız mümkündür. Bu bekçi kalemi usb bağlantılı ve darbe sensörlüdür. Zil çaldırma özelliği sayesinde çıkılacak devriyeye saat olarak hatırlatma yapmaktadır. Fenerli olan bekçi kontrol kalemleride mevcuttur. Biliyoruz ki itimat kontrole mani değildir. Bekçilerinizin görevlerini yerine getirmeden uyumamaları için titreşimle uyarılarıda vardır.

Usb bağlantı ile windowsun tüm sürümlerine kurulumu mevcuttur. Raporlamalarıda tur tanımlaması sayesinde belirttiğiniz saatte devriye çıkıp çıkmadıklarını kontrol edebilirsiniz. Tur tanımlaması ile tur süresi belirtip erken ve geç gelme töleransı ile turunuzu tanımlayabilirsiniz.

İşletmelerin bu bekçi kontrol kalemlerini tercih etmelerinin sebebi büyük bir üretim sahasını örnek vericek olursak güvenlik görevlisinin bir anlık dalgınlığı yada uykusuzluğundan ötürü uyumasından dolayı çıkan bir yangın yada hırsızlığın önüne geçilemez ve çok ciddi zararlar doğurabilir. İşte bu durumda devriye kontrol kalemi bekçi uyusa bile titreşimli ve sesli uyarı ile uyandırmaktadır. Devriye çıkılmadığı zaman raporlarda çıkılmadığını iletmekte ve yetkilerde buna göre çözüm üretmektedir.

Sizde bekçi kontrol kalemi sayesinde güvenlik görevlilerinizi takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön