perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
20
May.
2015

Personel Takip Programı.


Personel Takip Programı

 

Personel takip programı sayesinde artık personellerin kontrolleri kolaylaştı. Eskiden işletme görevlileri personel takibini manuel olarak imza usülü ile takip ederken birçok aksaklıklar ve güvensizlikler oluyordu. Şöyleki personel gelmediği halde arkadaşına talimat vererek imzasını attırıyordu. Tabi bu tür durumlarda haksız bir kazanç ortaya çıkıyordu. Bu sebepli sistemler gelişerek yerlerini manuel kart basma saatlerine bıraktı ama bu sistemdede personeller birbiri yerine kartlarını cihaza bastırarak giriş ve çıkışlarını sağlattırabiliyordu. Bu sistemlerdede görevliler saatleri bakıp günlük yevmiye hesaplamasını kendileri yapıyorlardı. Nitekim talep doğduğu için bizlerde bu konuda dijital bir donanım ve yazılım geliştirerek işletmelerin bu ihtiyaçlarını karşıladık. Modern ve kullanımı kolay tasarımı ile personel takip programı ile personellerinizin giriş çıkışlarını parmak izi, yüz tanıma gibi tüm biometrik sistemlerle takip yapmanız mümkündür.

Personel takip programı kurulumu kolay ve kullanımı basittir. Personeller öncelikli olarak cihaza tanımlanırlar daha sonra programa tanımlandıkları id veya kart noları tanımlanır. Kişi ile ilgili özlük ve çalışma grupları belirlenir. Daha sonra giriş ve çıkış yapıldığında otomatik olarak o id yani kişinin siciline kayıtlar düşer. Daha sonra hazırlanan gruba göre aylık toplam çalışma saatleri hesaplanır ve raporlanır.

Personel takip programımızda 23 adet normal raporlar yani giriş ve çıkış üzerine alınan raporlar vardır. 4 adet maaş ekstresi yani puantaj sonucunu döken raporlarmız vardır. Programımızda otomatik veri transferi, otomatik yedekleme, otomatik email gönderme gibi özelliklerin yanı sıra, kullanıcıya yetkilendirme sağlanılmaktadır. Yani birim şefleri sadece kendi personellerinin shiftlerini atayabilmektedir. Aynı zamanda eksik çalışmaları fazla mesaiden düşme gibi özelliği mevcuttur. İzinlerini takibini, avans, prim, agi gibi bodro alanların takibini sağlayabilirsiniz.

Personel takip programı hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları