perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
07
Tem.
2015

Biometrik Sistemler.


Biometrik Sistemler

Biometrik sistemler ülkemizde oldukça ilerlemiş durumdadır. Biometrik sistemler sayesinde birçok alanda kontroller yapabilirsiniz. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için biometrik sistemler idealdir. Girişlerde , geçişlerde , çıkışlarda parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistemler ile geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Yetki doğrultusunda yetkisi varsa geçiş sağlanır yoksa geçiş sağlanamaz. Aynı zamanda online olarak çalışan program sayesinde takibini yapmanız mümkündür. Sizde geçişlerinizi kontrol altına almak istiyorsanız biyometrik sistemler tercih edebilirsiniz.

Biyometrik sistemler ikiye ayrılır online biyometrik sistemler ve offline biyometrik sistemler bu sistemlerde online olan sistem sayesinde cihaza okutulan kayıt programa gider o kullanıcının olup olmadığını sorgular onayı varsa geçiş sağlanır. Yoksa geçiş izni olmadığına dair bilgi verir. Bunların hepsi saniye cinsinden olup sorgulamalar sql veritabanı olduğundan hızlıdır. Offline sistemlerde ise biometrik sistemler genelde puantaj hesaplamak içindir.

 

Sizde biometrik sistemler hakkında detaylı bilgi almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları