perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Tem.
2015

Parmak İzi Okuma.


Parmak İzi Okuma

Personel takip sistemlerinde parmak izi okuma sistemleri aşırı bir şekilde talep görmüş ve türk yazılımcılar sayesinde Türkiye şartlarına bir yazılım aracılığıyla hazır hale getirilmiş. Perkotek olarak firmamızın prensibi firmaların taleplerini en iyi şekilde değerlendirip taleplerine uygun bir sistem ortaya çıkarmaktır. Personel takip sistemleri olarak parmak izi okuma sistemleri çok ilerlemiş ve personellerin maaşlarını hesaplayacak hale gelmiştir. Parmak izi okuma sistemi sayesinde sadece maaş hesabı değil, tuvalet takibi, yemekhane takibi, üye takibi, access kontrol gibi kontroller sağlayabilirsiniz. Her yazılım amacı ve raporlamaları birbirinden farklı ve işleyiş şeklide farklılık göstermektedir. Sizde personellerinizi parmak izi okuma sistemleri ile kontrol altına almak istemez misiniz ?

Parmak izi okuma sistemleri yasal olması ile birlikte güvenli ve önemli sistemlerdir. Bir personelin insiyatifine bırakılan bazı durumları stabil olarak herkese eşit davranarak hesapladığından güvenli ve önemli bir yazılımdır.

 

Sizde personellerinizi parmak izi okuma sistemleri ile takip etmek bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön