perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Mar.
2014

Boy Turnikesi.


Boy Turnikesi

Boy turnikesi genel olarak üst seviyede güvenliğin sağlanması için kullanılan sistemlerdir. Cezaevleri buna bir örnektir. Her seferinde bir kişinin girişine izin veren bu sistemler yüksek güvenlikli olarak üretilmektedir. Sistem boy olarak düzenlendiği için herhangi bir şekilde izinsiz girişin gerçekleşmesi mümkün değildir. Sadece sistemin izin verdiği koşullarda geçişler gerçekleşmektedir. Sistemin engellediği bir durumda herhangi bir şekilde kişi için geçiş boşluğu da yoktur. Boy turnikesi çeşitlik gösterebilmektedir. Bu da müşterinin isteklerinin yerine getirilmesi için çok önemlidir. İstediğiniz şekil ve özelliklerde üretilebilen bu sistem sayesinde giriş çıkış güvenliğini tam manası ile sağlayabilirsiniz.

BOY TURNİKESİ

Malzeme olarak da isteye bağlı üretilebilmektedir. Çelik, saç gibi malzemelerden yapılabilmektedir. İsteğe göre modelinde de değişiklikler yapılabilir. Sistem iki yönlü çalışmaktadır. Çıkışlar dijital olabileceği gibi bilgisayara bağlıda gerçekleşebilmektedir. Eğer geçiş esnasında elektrik kesilme durumu olursa sistem geçiş izni vermektedir.

Boy turnikesi ayrıca stadyumlarda ve fabrikalarda da kullanılabilmektedir. Stadyumlarda yoğun ve kontrollü girişlerin sağlanması için en doğru tercihtir. Her defasında bir kişinin geçişine izin verildiği için bilet kontrolü yapıldıktan sonra geçiş izni verilir ve herhangi bir karışıklığın veya usulsüzlüğün oluşması engellenir. Boy turnikesi ayrıca çeşitli araçlarla da çalıştırılabilir. Bunlar kumanda, kart, jeton ve parmak izi sistemleridir. İhtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz geçiş izni verilmesi için gerekli olan araçlar sayesinde istenmeyen bir geçişin oluşmasına engel olabileceksiniz. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları