perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Şub.
2014

İris Tanıma Sistemi.


İris Tanıma Sistemi

İrisler, tıpkı parmak izlerimiz gibi, birbirine benzemeyen yapıdadırlar. İrisler kopyalanamaz ve bir başkasıyla karıştırılamaz. İris tanıma sistemi, kişileri 1 saniyenin altında bir sürede tanır ve kaydeder. Bu hız cihaz önünde sıra oluşmasını engelleyerek çok daha hızlı bir geçiş imkânı sağlarlar.

İris tanıma sisteminin en büyük özelliklerinden biri de, yıpranma, aşınma, hastalık gibi durumlardan etkilenmemesi ve bir kez tanıtılan irisin ömür boyu okunmasıdır. İris tanıma sistemi, binlerce kişiyi kaydedebilme ve yüzbinlerce giriş çıkış bilgisini saklayabilmektedir. Sistemin içinde bulunan bios pili sayesinde, elektrik kesintisi gibi durumlarda herhangi bir veri kaybına sebebiyet vermeden içindeki bilgiyi korur, tarih ve saatte herhangi bir bozulma olmaz.

İris tanıma sistemi, tetik verebilme özelliği sayesinde elektronik kilit, cam kilidi, turnike bariyer gibi ara ürünlere tetik verebilir. Tetik süreleri cihaz üzerinden ayarlanabilir. İris tanıma sistemi ile birlikte, bilgisayar yazılımı olarak yemekhane, pdks, üye takip, access kontrol gibi bir çok otomasyon programı kullanılabilir. İris tanıma sistemi, Ethernet ve seri port üzerinden bağlanılabilir. Türkçe sesli ve yazılı menüsü ile kolay kullanım sunar ve montajı herkes tarafından uygulanabilecek kadar kolaydır. 

Firmamız iris tanıma sisteminin Türkiye yetkili satıcısı konumundadır. İris tanıma sistemleriyle ilgili detaylı teknik bilgi fiyat bilgisi için satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları