perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Haz.
2015

Devam Kontrol Sistemleri.


Devam Kontrol Sistemleri

Devam kontrol sistemleri sayesinde işletmenizde çalışan personellerin giriş , çıkış , izin , avans , prim gibi gayri resmi takiplerini sağlayabilirsiniz. Personel devam kontrol sistemleri olarak sektörde lider olan firmamız size özel çözümler sağlayarak programlarını geliştirmiştir. Geniş raporlamalar sayesinde otomatik mail olarak belirttiğiniz adreslere mail göndermektedir.

Kontrol sistemleri önem arz etmektedir. Eskiden personellerin takibini elle manuel olarak sağlarken artık biometrik çözümler geliştirilmiştir. Bu biometrik gelişmeler sayesinde personelleriniz işe girerken parmak izi, yüz tanıma, kartlı olarak giriş ve çıkışlarını sağlatıp raporlamasını alabilmektesiniz.

Pdks yazılımı ile tüm cihazlarımız entegreli çalışabilmektedir. Elle müdaheleler yaparak personellerinizin unutmalarını telafi edebilirsiniz. Toplam çalışma saatleri aylık veya belirtiğiniz tarih aralığı normal çalışma , izin , mesai gibi takipleri sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde raporların detaylı olanları mevcuttur.

Sizde personel takip sistemi ile personellerinizi takip etmek istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön