perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

Personel takip sistemi, firmalarda çalışan işçi ve idari kadronun kartla, parmak iziyle yahut yüz tanıma sistemi aracılığı ile takip edilmesini sağlar. Personel takip cihazından gelen datalar personel takip programında işlenerek anlamlı raporlar haline getirilir. Personel takip sistemi kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, okullar, fabrikalar, dershaneler, plazalar, işletmeler, hava alanları gibi pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Her geçen gün de personel takip sistemi kullanım alanları artış göstermektedir. Bu sistem sayesinde personellerin giriş ve çıkışları kolayca kontrol altına alınabileceği gibi aynı zamanda da devamsızlık, izin günü vb. bilgilerin hesaplanması yapılabilmektedir. Kullanımı da sistemlerin oldukça basittir. Personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilerek kullanılabilmektedir. Perkotek'i rakiplerinden ayıran en önemli unsur; personel takip sistemi cihazlarını kendisinin ithal etmesi ve yazılımlarıda kendi bünyasinde müşterinin isteğine göre yazarak uyarlamasıdır. Personel takip sisteminin çeşitleri şunlardır.

YÜZ TANIMALI PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Yüz tanımalı personel takip sisteminde giriş-çıkışın uygun olduğu bir duvara, turnike sistemi üzerine yahut kapı girişlerine takılan yüz tanıma terminallerine çalışan tüm personellerin yüzleri tanıtılır. Hangi yüz tanıma cihazından geçiş yapılacak ise tanıtılan yüzler network üzerinden hedef cihazlara kopyalanır. Yüzü daha önceden tanıtılmış personel yüz tanıma cihazına yüzünü okuttuğu anda cihaz onu tanıyarak yetki seviyesine göre giriş yahut çıkış saatini dahasonra personel takip sistemi programı tarafından istenildiğinde göndermek için kaydeder. Şuan en yaygın ve sorunsuz sistemlerden olan personel yüz tanıma sistemi, temas olmadan çalıştığı için kolay kolay arıza çıkarmaz. Personelin yüzünün 3/5 i değişmiş, deforme olmuş, yahut gizlenmesi durumunda bile sorunsuz olarak çalışır.

PARMAK İZİ PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

Parmak izi personel takip sisteminde bir kişinin 10 parmağıda tanıtılabilir. Parmaklardan biri okumazsa yahut deforme olursa kalan 9 seçenekten biri kullanılarak geçiş yapılabilir. Parmak izi personel takip sistemine tanıtılan parmak izleri istenirse TCP/IP üzerinden kaçtane cihaz varsa onlara gönderilebilir. Kart okutma sistemine göre en büyük avantajı başkasının yerine kartı okutmayı engellemesidir. Parmak izi okuma sistemi fiyatı, parmak izi okuyucunun tarama çözünürlüğü, tamıma kapasitesi, ekranı ve bilgisayara bağlantı şekline göre değişmektedir.

PERSONEL TURNİKE SİSTEMİ

Personel geçiş turnikeleri, personellerin işe giriş ve çıkışlarında kalabalığın doğru ve en hızlı şekilde geçiş yapmalarını kolaylaştırır. Personel turnike sistemi, paslanmaz çelikten imal edilmiş olup iki ayaklı ve tek ayaklı modellere sahiptir. Hem giriş hemde çıkış olarak kullanılabilen personel turnikeleri paslanmaz çelikten %100 yerli sermayeli fabrikamızda üretilmektedir. Personel takibi için en uygunu tripod turnike ve hızlı geçiş turnikesidir. Tripod turnikeler 3 kollu olup sadece bir kişinin geçebileceği şekilde üretilmiştir. Hızlı geçiş turnikeleri ise yana kayan iki kanattan oluşmaktadır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları