perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
Ağu.
2015

El Dedektörü.


El Dedektörü

Tüm alanlarda güvenlik çok önemli bir husustur. Güvenlik personelleri çoğu yerlerde yetersiz kalmaktadır. Güvenlik personel olası bir durumda fiziksel olarak sonrası işlem yapmak için bulunurlar. Fakat güvenlik personeline olay intikal etmeden kişiyi tespit etmek gereklidir. Artık çoğu güvenlik personeli dışardan çalışmaktadır. Özel şirketlere ihale ile güvenlik hizmeti verilmektedir. Bu hizmet verilirken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları ise donanım yeterliliğidir. Güvenlik personel tek başına anlam ifade etmemektedir. Tabi bu alanlara ve hizmete göre değişiklik göstermektedir.

İnsanların yoğun giriş ve çıkış yapılacağı yerlerde önemli bir alan ise x-ray , boy dedektörü ve el dedektörü ile metal tespiti yapılmalıdır. Ufak çaplı bir yer ise o zaman el dedektörü ve boy dedektörü yeterlidir. Bu sebepten ötürü hizmeti alacak firmanın donanım yeterliliğini kontrol ediniz. El dedektörü sayesinde artık insanlar ve güvenlik personellerinin içleri rahat. Eskiden bireysel olarak güvenlik personeli tek tek arama yapıyordu. Bu aramanın şekli fiziksel olaraktı fakat el dedektörü çıkmasıyla dokunmadan el dedektörünü insanlar üzerine aratara metal tespiti yapılmaktadır.

 

Güvenlik ihmal edilebilecek birşey olmadığından el dedektörü, boy dedektörü kesinlikle işletmelerinizde bulundurmalısınız.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları