perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

EL DEDEKTÖRÜ

Son zamanlarda cinayet ve yaralamaların hızla arttığı bir gerçektir. Güvenlik tedbirlerinin herzamankinden daha fazla önem taşıdığı günümüzde en çok kullanılan yöntem ise el tipi üst arama dedektörleridir. AVM, plaza, iş merkezi, belediyeler, dershaneler, fabrikalar, iş merkezleri, spor salonları, sinemalar ve havalimanları gibi insanların yoğun olarak kullandığı alanların girişleride üst araması yapılır. Güvenlik görevlisi elinde taşıdığı SECUDA CRX el dedektörünü geçiş yapmak isteyen insanların üzerinde dolaştırdığında el dedektörü metal varsa bunu tespit eder sesle ve titreşim ile uyarı verir. Yüksek hassasiyete sahip olup kırılmaz abs plastik gövdeye sahip olan SECUDA CRX el dedektörü, metal yoğunluğunun durumuna göre 15 santimetre mesafeye kadar silah, bıçak ve her türlü kesici, delici tehditi tespit edebilir. El dedektörü ile birlikte gelen taşıma kılıfı dışında isteğe bağlı olarak şarj edilebilir. Pil ve şarj adaptörü satın alınabilir. SECUDA markasının Türkiye distribütörü olan Perkotek Teknoloji, metal üst arama el dedektörüne 2 yıl garanti ve 10 yılda yedek parça garantisi vermektedir.

El dedektörü, demir ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Bir metal tespit edildiğinde Secuda el dedektörü, titreşimli olarak uyarı vererek kullanıcısını uyaracaktır. Üstelik bu el dedekörü, opsiyonel olarak da şarj edilebilir. Deri kılıfı sayesinde su geçirmediğinden ötürü dış ortamlarda yapacağınız aramalarda dahi Secuda el dedektörünü kullanabilirsiniz. Ergonomik ve sağlam tasarıma sahip olan Secuda el dedektörü, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıkların ekstra çözümler sunmaktadır. Kapı tipi metal dedektöründen geçiş yapan kişinin geçişi sırasında dedektör alarm vermese de siz şüphelendiğinizde el dedektörü ile üzerini arayabilirsiniz. Bu sayede olası tüm şüpheli durumların da önüne geçilmektedir. 

Secuda el dedektörü, küçük olan metal parçaları çok yakından ve büyük olan metal parçaları ise uzaktan dahi tespit edebilmenizi sağlamaktadır. El dedektörünün en büyük özelliklerinden bir tanesi, garantisidir. Herhangi bir atıza yaşadığınızda çağrı merkezimi arayarak sistem destek personellerimizden destek alaibilirsiniz. Secuda el dedektörü, dokuz voltluk bir çalışma voltajına sahiptir ve 22 khz'lik bir çalışma frekansı ile çalışmasına devam etmektedir.  Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el tipi metal üst arama dedektörleri, oto-frekans ile kilitleme yapabilmektedir. Rahat ve portatif kılıfı sayesinde her son kullanıcı kolayca kullanabilir. Secuda el tipi metal üst arama dedektörleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Arayın ve şimdi siz de el dedektörü ile geçiş kontrolü sağlayın! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları