perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Nis.
2016

Elbise Alarmı.


Elbise Alarmı

Elbise alarmı nedir? Elbise alarmı ne için kullanılır? Elbise alarmı nerelerde kullanılır? Tüm bu soruları unutun. Şimdi biraz elbise alarmı hakkında merak edilenler hakkında konuşalım. Mağazalarda satışa sunulan giysilerin korunmaları amacı ile üretilen elbise alarmı mağazalarda %100 güvenlik ile kullanılmaktadır. Mağazalara konulan ürün güvenlk sistemleri ya da başka bir deyişle ürün koruma antenleri, elbise alarmlarının çalışması için gerekli olan sistemlerdir. Mağaza ürün koruma alarm antenleri, elbiseler üzerine konulan elbise alarmlarına tepki verirerek mağaza yetkililerini uyarmakla yükümlüdür. Elbise alarmı, giysi üzerine belirli noktalardan takılır. Elbise alarmını sökmek oldukça güçtür. Bu yüzden elbise alarmı satış gerçekleştikten sonra kasa yetkilileri tarafından alarm sökücü ile çıkartılmaktadır. Elbise alarmı her mağazada kesinlikle görebileceğiniz bir güvenlik sistemi biçimidir. Bugüne kadar elbise alarmı sayesinde pek çok mağazada hırsızlık, çalıntı vakaları önlenmiştir.

Elbise alarmı elbisenin üzerinden sökülmediği takdirde, ürün güvenlik alarm antenlerinden geçiş esnasında sesli bir uyarı verir. Bu sayede mağaza yetkilileri tarafından bu geçiş esnasında müdahale edilerek çalıntı riski ortadan kaldırılmaktadır. Elbise alarmının farklı modelleri bulunur.  Kağıt elbise  alarmı, golf designer etikeri, square, rounda bazı elbise alarmı modellerindendir. Elbise alarmı mağazalarda çalıntılara karşı caydırıcı bir etki de yaratmıştır. Elbiselerin üzerinde alarmları gören potansiyel hırsızlar, yakalanma tehlikesi ile bu eylemlerinden vazgeçmiştirler.

Elbise alarmı fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Elbise alarmı kullanmak için öncelikle mağaza ürün koruma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları ve elbise alarmı fiyatı için uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman satış temsilcilerimiz sizlere her zaman en doğru bilgiyi ve en uygun fiyatı vereceklerdir. Size güvenlik sözü veriyoruz. Biz biliyoruz ki; bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Bizi hemen 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Satış sonrası hizmetlerimiz ile mutlak çözüm elde edeceksiniz. Mağazanıza en uygun çözümler için Perkotek!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları