perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Nis.
2016

Parmak İzli Kapı Kilidi Fiyatı.


Parmak İzli Kapı Kilidi Fiyatı

Günümüzde personel takibi yapmak işletme yetkilileri tarafından oldukça önemsenmektedir. Personel takibi özellikle personel sayılarının fazla olduğu işletmelerde, yetkililer tarafından personellerin takip edilememesi sıkıntısını ortaya çıkarmıştır. Bu gibi durumların can sıkıcı bir hal almaması için parmak izli sistemler üretilmiştir. Parmak izli sistemler, giriş ve çıkışlarda personellerin giriş ve çıkış saatlerini takip etmek için kullanılmaya başlanmış ve zamanla yardımcı yazılımlar ile sadece giriş ve çıkış için değil; maaş, avans, izin günü, bordro hesaplamaları için de kullanılmaya başlanmıştır. Personel takibini kolaylaştıran bu sistemler giriş ve çıkış yapılan alanlara ya da turnike sistemleri üzerine monte edilerek kullanılmaktadırlar.

Zaman ilerledikçe parmak izli kapı kilidi fiyatına ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Parmak izli kapı kilidi ofis odalarınıza, şahsi odalarınıza ya da korunaklı olmasını istediğiniz odaların kapı kolu yerine takılan sistemlerdir. Parmak izli kapı kilidi sayesinde korunaklı olmasını istediğiniz odalarınız parmak iziniz ile koruma altına alacaklardır. Parmak izli kapı kilidi sistemlerinde parmak izi okuyucu sistem, kapı kolu ve elektronik kilit bir arada bulunmaktadır. Parmak izli kapı sistemleri kilitleri pil ile çalışmaktadır. Kullanılan piller her yerden kolayca temin edebileceğiniz pillerdir. Bin geçişe kadar izin verilir ve pillerin bitmesine yakın son yüz geçişte sesli uyarı vermektedir. Parmak izli kapı kilidi sistemlerine kişinin geçiş yapması için 10 adet parmağı da tanıtılabilmektedir. Eğer kişinin parmağı deforme olursa; tanıtılan diğer parmaklarından birini kullanarak geçiş sağlayabilirler.

Parmak izli kapı kilidi fiyatı kullanılan parmak izi sistemine göre değişiklik göstermektedir. Parmak izli kapı kilidi fiyatı hakkında en detaylı bilgiyi almak için uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçmelisiniz. Uzman satış temsilcilerimiz, sizlere en uygun çözümleri sunarak parmak izli kapı kilidi fiyatı hakkında en uygun teklifi sunacaklardır. Hemen bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Perkotek ile her şey kontrol altında!


Geri Dön