perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Kas.
2014

Güvenlik.


Güvenlik

Firmalarda güvenlik çok üzerinde durulan bir konudur. Her firma personel açısından olsun , diğer açılardan olsun güvenlik donanımına yada yazılımına ihtiyaç duymaktadır. Perkotek olarak güvenlik sektöründe çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.

Güvenlik sektörü önem arz etmekle birlikte sektöre ve işe göre değişiklik gösteren bir sektördür. Personel güvenliği ve takibi , kamera sistemleri, dedektörler,bekçi takibi gibi birçok unsurlardan oluşmaktadır.

Güvenlik olarak tüm sektaörlere hitap etmekteyiz.

Mağaza ürün koruma sistemleri ; Mağazalarda hırsızlığın önüne geçmek için kullanılan sistemlerdir. Ürünlerin üzerine tag veya etiketler yerleştirilir. Taglar manyetiktir. Mağaza girişlerine mağaza ürün koruma antenleri montajı yapılır ürünler dışarıya çıkarılmaya çalışıldığında antenler sesli olarak yüksek sesle uyarı vermektedir. Ürünler üzerinden tagları ve etiketleri sökmek için manyetik sökücü ve etiket öldürücler kullanılır.

Bekçi kontrol sistemi ; Firmalarda özellikle üretim sahası olan firmalarda büyük araziler üzerine yada bir personelin gözünün görüş açısının yetmediği durumlarda geceleri kontrol gereklidir. Bu kontrolü personelin insiyatifine bırakmak doğru değildir. Olası bir durumda altından kalkılamayacak sorunlar nüksedebilir. Bu tür durumlarda gece güvenlik görevlililerinin takibi için bekçi kontrol sistemleri mevcuttur. Gezicek alanlara yuvarlak halka proximity halkalar montajlanır. Güvenlik personeline kalem yani bekçi kalemi verilir. Güvenlik görevlisi tarafından tur zorunlu tutulur. Belirtilen saatlerde belirtilen noktaları gezmediğ bu sistemler ile tespit edilir.

Kamera sistemleri ; Kamera sektörü Türkiye’de aşırı bir şekilde gelişmiştir. Tüm firmaların kamera ihtiyacı olmaktadır. Hırsızlık , takip gibi birçok alanda kamera ihtiyaç duyulur. Kamera konusundada firmanıza çözüm sağlıyoruz.

Dedektörlü sistemler ; Dedektör olarak boy dedektörü ve el dedektörlerimiz mevcuttur. Firma , işletme , avm vb. girişlerine dedektörler konularak metal ağırlığı tespit edilip mağaza girişlerine engel kaldırılabilinir.

Güvenlik sektöründe çözüm ortağınız olmamız için bize satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

Unutmayınız ki itimat kontrole mani değildir. Vakit nakittir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları