perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
28
Kas.
2014

Parmak İzi Kontrol.


Parmak İzi Kontrol

Parmak izi kontrol sistemleri günümüz sektöründe aşırı bir şekilde talep görmektedir. Parmak izi kontrol sistemleri ile akıllı otomasyon sistemi sağlayabilirsiniz. Parmak izi kontrol cihazınızı evinizin kapısına bağlayıp evinizin ya da odanızın veya villanızın kapısını parmak izi kontrol cihazı ile açmanız mümkündür. Tanımlı olan kişilere tetik verdiğinde tanımsız olan kimseler kapıyı açamayacaktır. Cihazın ekranına ya da menüsüne yapacağınız yönetici kayıtları sayesinde sizin dışınızda kimse menüsüne giremeyecektir. Parmak izi kontrol sistemleri uygun maliyette olduğundan sektör farketmeksizin tüm müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Parmak izi kontrol cihazları görünümüne , özelliğine  göre değişiklik göstermektedir.

Teknik özelliklerine göre parmak izi kontrol cihazları kayıt kapasitesi , parmak izi kayıt kapasitesi, log kayıt kapasitesi, tetik verme özelliği, ekran özelliği, zil çaldırma özelliği, bağlantı şekline göre değişiklik göstermektedir.

Parmak izi kontrol sistemlerinde personelinizin bir değil on parmağınıda tanıtmanız mümkündür. Yani okumama gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Ekstra olarak ek özellikli ekstra modülleri mevcuttur. Yani cihaz parmak izi , kartı , şifreyi aynı anda okuması mümkündür. Dilerseniz parmak izi ile dilerseniz kart ile kontrolünü sağlayabilirsiniz. Parmak izi kontrol sistemleri personel devam takip programımız ve diğer programlarımız ile tam entegreli olarak çalışmaktadır. Kişilerin kayıtları cihazlara sağlanarak yani tanıtma işlemi gerçekleştirilerek pdks programına sicilleri açılarak kullanıma başlanabilmektedir. Daha sonras siz işlem yapmadan bile otomatik veri transferi ve otomatik mail raporlamaları ile siz yerinizde olun yada olmayın mailinize günlük olarak personellerinizin raporları gelicektir.

Parmak izi kontrol programı sayesinde aylık personelinizin toplam devamsızlığını, normal çalışmasını, fazla mesaisini, primini, avansını, agisini ve bunun gibi diğer bodro alanlarını takip etmeniz mümkündür.

Sizlerde parmak izi kontrol cihazı ve yazılımı almak için bize satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları