perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Ara.
2013

İşyeri Giriş Çıkış Turnike Sistemi.


İşyeri Giriş Çıkış Turnike Sistemi

Firma girişine kuracağınız turnike sistemleri sayesinde, firmanızdaki giriş çıkışları kontrol altına alabilirsiniz. Firmanıza görevli çalışanlarınızdan başkasının girmesini istemiyorsanız, turnike sistemi sizin için idealdir. Yabancı kişilerin girmesini engellemekle yahut kontrollü giriş yapmalarını sağlamakla birlikte, firmada çalışan personellerinde giriş ve çıkışlarını kayıt altına alabilirsiniz. Turnikeli Geçiş kontrol yazılımınız sayesinde, geç gelme, erken çıkma, fazla çalışma gibi unsurları görebilir ve raporlamaya dökebilirsiniz. Turnike üzerinde kullanacağınız Yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu yada kartlı çözümler sayesinde, sadece kayıtlı olan ve geçiş izni olan kullanıcılar, yüzlerini, parmak izlerini yada kartlarını cihaza okuttuklarında cihazın tetikleme ünitesi, turnike anakartına komut göndererek, geçişe izin verir.Kayıtlı olmayan, yada geçiş izni olmayan kişilere ise izin vermeyerek, geçişini engelleyecektir.Turnike sistemlerimiz tamamen paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretildiği için dış ortamlarda en verimli şekilde çalışacaktır.

Turnike sistemleri, kullanacağınız bölgeye göre farklı versiyonları olan sistemlerdir. VIP turnike dediğimiz turnikeler, üzerindeki fotosel’ler sayesinde, biri yaklaştığında kolu otomatik olarak açar ve kişi yeteri kadar uzaklaştığında kapanacaktır. VIP turnikeler ya da kelebek turnikeler, alışveriş merkezleri, holding ve oteller için ideal sistemlerdir.

Genel olarak turnike sistemleri tüm giriş çıkış olan işletmelerde ve giriş çıkışların kontrol altına alınması gereken yerlerde kullanılmaktadır. Turnike sitemleri genel olarak geçişleri yavaşlatır gibi görünse de yığılmaları engellediği için akış imkanı sağlar ve daha düzenli ve güvenli geçişlere olanak sağlar.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları