perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Kas.
2013

Kapı Alarm Sistemleri.


Kapı Alarm Sistemleri

Kapı alarmları hayatımızı kolaylaştırmak için üretilmiş ve bunu layığıyla yerine getiren bir cihazdır. Kapı alarmları bütün kapılara montaj edilebilir. Kapı alarmlarının çalışma prensibi şöyledir kapıların açılmalarını algılayan manyetik kontaktör ve kapıya gelen darbeleri algılayan darbe senyörleri sayesinde iki kat koruma sağlar ve kendinizi güvende hissetmenizde büyük rol oynar. Kapı alarmlarının bu kadar çok  ön plana çıkmasının en önemli faktörlerden biride günümüzdeki kötü niyetli insanların farklı yöntemler bulup  iyi niyetli insanların mal ve canlarına kast etmeleridir.

 

Kapı alarm fiyatları çok yüksek olmamakla birlikte günümüzün vaz geçilmezidir.Kapı alarm sistemleri, RFID etiketler, kapı alarm paketleri, metal çivi ve detektörler gibi materyallerden oluşmaktadır. İş yerinizi kameralarla korumak isteye bilirsiniz ama buda yetersiz kalacaktır çünkü olaya zamanında müdahale edemeyeceğinizden önemini kaybetmektedir. Kapı alarm sistemlerinin en büyük ve en önemli özelliği ürünlerin çok fazla kullanıcının göz önünde bulunmamasıdır. Kapı alarm sistemleri son yıllarda yapılan araştırmalara göre her 4 mağazadan 1 tanesinde bulunmaktadır buda kapı alarmı sistemlerinin ne kadar geliştiğini ve daha da ileriye gideceğinin bir göstergesidir.

 

Kapı alarm sistemlerinde kullanılan malzemeler RFID etiketler, kapı alarm paketleri, metal çivi ve detektörler gibi materyallerden oluşmaktadır. Kapı alarm sistemlerinde bu aşağıdaki materyaller en önemli özelliklerinin başında gelir.

 

*Geniş algılama menzili olan antenler
*Düşük yatırım maliyeti
*Kaynakta koruma konseptine uygun kağıt etiket çeşitleri
*Anten ile birlikte metal dedektörü kullanabilme
*RFID teknolojisine uyumlu altyapı

 

Uzun lafın kısası günümüzün en önemli koruma görevlileri artık kapı alarm sistemleri olmuş ve hayatımızda değişmez rolünü almıştır.

 

 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları