perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Kas.
2014

Kapı Dedektörleri.


Kapı Dedektörleri

Kapı dedektörleri bir diğer adı boy detektörleridir. Kapı dedektörleri hemen hemen artık tüm firmalar  tarafından kullanılmaktadır. Özellikle avm , emniyet büroları, kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Boy dedektörleri metal ağırlığını ölçmektedir. Boy dedektörleri sayesinde silah,çakı patlayıcı metalleri çok rahatlıkla tespit etmeniz mümkündür.

Kapı dedektörleri 6 kontrol düzeyine sahiptir. Bu kontrol düzeylerinin ikisi baş ve üstü ikisi orta bel ve bel üstü son ikisi ise ayak ve üstü içindir. Aynı zamanda ledli göstergeleri sayesinde hangi bölgenin alarm verdiğini görebilirsiniz. Sadece power girişi ile çalışmaktadır. Sesli uyarı sayesinde tespit kolaylaşır. Kapı dedektörleri sayım yapmaktadır. Led göstergesinde geçiş adetlerini görmeniz mümkündür.

En uygun kapı dedektörleri fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Boy dedektörleri satın almadan önce kesinlikle iletişime geçiniz. Boy dedektörleri dışarısında el dedektörleride mevcuttur. Kapı dedektörleri ile güvenlik açıkları kapatılmış olup güvenlik sağlanmıştır. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları