perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Kas.
2014

Ürün Koruma Sistemi.


Ürün Koruma Sistemi

Ürün koruma sistemi sayesinde mağazalardaki hırsızlık ortadan kalkmış durumdadır. Ürün koruma sistemi ile mağazalardaki ürünleriniz artık çalınmayacak. Ürün koruma sistemleri özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Türkiye her ilçede hemen hemen bir avm açılmaktadır. İnsanları kontrol etmek mümkün değildir. Bu sebepli ürün koruma sistemi mağazalarda çok önem taşımaktadır.

Hırsızlık maddi olarak bir getiri dışarısında aynı zamanda hastalık olarakta adlandırılmaktadır. Hırsızlık hastalığı ruh sağlığı bozulması ile oluşmaktadır. Bu hastalık hırsızlık ile insanlara mutluluk vermektedir. Bu yüzden ürünlerinizin korunması için ürün koruma sistemi gereklidir. Ürün koruma sistemleri özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ürün koruma sistemi çalışma mantığında iki adet anten karşılıklı olmak üzere mağaza girişine konulur. Ürünlerin ve aksesuarların üzerine tag , etiket yada iğneli tag takılır. Ürünlerin kapıdan çıkarılmaya çalıştığında sensörler sesli ve renkli uyarı verir. Mağaza güvenlik görevliside hemen olaya müdahele eder. Ürünlerin üzerine tagları yada etikleri yerleştirmek çok kolaydır. Satın alma işlemlerinde etiketlerin öldürülmesi yani manyetik değerlerini kaybetmesi için etiket öldürücü taglar içinse sökücü vardır. Taglar bu sökücü üzerine getirildiğinde iğnesi karşılığını bırakır. Kullanımı kolay olan bu ürün koruma sistemi için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Satış temsilcilerimize ulaşmak için satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan iletişim sağlayabilirsiniz. En uygun ürün koruma sistemi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları