perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Haz.
2016

Kapı Giriş Sistemleri.


Kapı Giriş Sistemleri

Kapı giriş sistemleri, aynı zamanda göstergeç olarak adlandırılan, geçiş kontrol sistemidir. Bu sistemler, genellikle personel devam kontrol programı ile kullanılıyor olsalar da, tuvalet takip yazılımı, yemekhane takip yazılımı ve öğrenci takip yazılımı ile birlikte de kullanılmaktadır. Kapı giriş sistemleri ile giriş ve çıkış kontrolünü çok basit bir şekilde sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Şöyle ki; kapı giriş sistemleri aynı zamanda kartlı geçiş kontrol sistemleri olarak da adlandırılmaktadır. Kartlı geçiş kontrol sistemleri, kapıların giriş ve çıkış yapılacak olan alanlarında yer alan duvarlar üzerine monte edilirler. Bunun yanı sıra isterseniz kapı giriş sistemleri ile turnike sistemlerini birlikte de kullanabilirsiniz. Bunun için kapı giriş sistemini giriş yapacağınız olan alanda yer alan turnike sistemleri üzerine konumlandırmanız gerekecektir. Ayrıca kapılarda, kapıları açtırmak için kapı giriş sistemini kapı kolu şeklinde tercih etmeyecekseniz, kapı kilit sistemi de kullanmanız gerekecektir.

Kapı giriş sistemleri ile geçiş kontrolü sağlayın!

Daha çok kartlı geçiş sistemi kapı giriş sistemi olarak adlandırılsa da, parmak izli sistemler ve yüz tanıma sistemleri de kapılardan giriş yapmak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, aynı zamanda personel takibi için de kullanılmaktadır. Kapı giriş sistemleri ile birlikte kullanacağınız tüm takip programları, giriş ve çıkış saatlerini raporlamalar ile görmenizi sağlarken aynı zamanda tanımlı olmayan hiç kimse giriş yapamayacağı için güvenlik de sağlanmış olacaktır. Kullanımları oldukça basit olan kapı giriş sistemleri, kapınızın yapısı her ne olursa olsun kullanmanız için farklı model kilit sistemlerine sahiptir. Kapınızın metal, tahta, ahşap, cam, demir ya da PVC olması hiç fark etmez. Kapınıza uyumlu bir kilit sistemi ile tüm farklı yapılardaki kapılarınıza tetik vererek giriş ve çıkış sağlayabilirsiniz!

Kapı giriş sistemleri fiyatları da oldukça uygundur! Bu giriş sistemlerinin fiyatları, kullanacağınız giriş yöntemine göre farklılık gösterir. Parmak izi cihazlarının, yüz tanıma sistemlerinin ve kartlı geçiş kontrol cihazlarının fiyatlandırmaları farklı olacaktır. Kapı giriş sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kapı giriş sistemleri ile siz de güvende olacaksınız. Vakit kaybetmeden bize ulaşın ve kaliteli çözümler ile tanışın! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları