perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Haz.
2016

Parmak İzi Tanıma Sistemi.


Parmak İzi Tanıma Sistemi

Gelişen biyometrik sistemler, parmak izi cihazlarının da gelişmesini sağlayarak farklı birçok alan ve sektörde kullanılmalarına olanak tanımıştır. Peki, parmak izi tanıma sistemi ne için kullanılır? Bu sistem, genellikle personel takip yazılımı ile birlikte kullanılarak personel takibi yapmak için tercih edilir. Bunun yanı sıra aynı zamanda da isterseniz parmak izi tanıma sistemini tuvalet takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı, üye takip yazılımı ve minibüs takip yazılımı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu takip yazılımları ile birlikte kullanacağınız parmak izi cihazının kullanıcı kayıt kapasitesi, kullanacağınız parmak izi cihazının modeline göre farklılık göstermektedir. Bu cihazların kullanıcı kayıt kapasitesi, 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Parmak izi cihazını; kapılara, bariyerlere ve turnikelere tetik vermek için tercih edebilirsiniz. Özellikle kapılara tetik vermek için kullanacağınız parmak izi cihazını kapı kilit sistemleri ile tercih edebilir, isterseniz parmak izli kapı kolu da kullanabilirsiniz.

Parmak izi tanıma sistemi, gelişmiş teknolojisi ile parmak izinizi 0,1 saniye gibi kısa bir sürede okuyarak geçiş izni vermektedir. Özellikle yoğun geçişlerin olduğu alanlarda, bu hız ile yığılmalar olmadan geçiş yapabilirsiniz. Kullanımları oldukça basit olan parmak izi sistemlerinin kurulumları da bir o kadar basittir. Ayrıca farklı parmak izi cihazı modellerinde sadece parmak izli değil, aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da mevcuttur. Parmak izi tanıma sistemini personel takip yazılımı ile birlikte uyumlu olarak kullanarak personellerinizin saat kaçta gelip gittiklerini göz önüne alarak ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak, hatasız bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik cihazlara el ile yapılan müdahaleleri de görebilirsiniz. Her açıdan harika çözümler elde etmenizi sağlayan parmak izi tanıma sistemi ile siz de basit bir şekilde personel takibi yapabilirsiniz.

Parmak iziniz ile kapılarınıza tetik verebilirsiniz! 

Parmak izi cihazı nasıl kullanılır? Bu cihazlar öncelikle kullanılmak istenecek alana ya da o alanda geçiş kısıtlamaları sağlamak için kullanılan turnike sistemi üzerine konumlandırılır. Cihaz, kullanılacak olan takip yazılımı ile bağlantılı hale getirilir. Daha sonra kişinin parmak izi, cihaza tanıtılır. Tanımlı olan kişi, parmak izini cihaza okuttuğunda cihaz sesli ve Türkçe olarak teşekkür eder. Eğer parmak izi tanımlı değil ise, cihaz kapıyı, turnikeyi veya bariyeri açmaz ve geçiş için izin vermez. Parmak izi tanıma cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz uzman ve profesyonel satış müdürlerimize web sitemiz üzerinden mail iletebilir veya 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bize ulaşın ve siz de kendinize uygun çözümler ile güvenin ve huzurun tadını çıkarın! 


Geri Dön