perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Nis.
2016

Kapı Kart Okuyucu.


Kapı Kart Okuyucu

Kartlı personel devam kontrol sistemleri ilk başlarda sadece personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek amacı ile kullanılıyordu. Bu konuda oldukça başarılı olan bu sistemler, zamanla personel takip yazılımı ile kullanılarak personellerin maaşlarını, avans, prim hesaplamalarını, izin günü hesaplamalarını kolayca yapabilmeye imkân tanımıştır. Kapı kart okuyucu sistemler, gün geçtikçe daha fazla rağbet görmektedir. Peki, kapı kart okuyucu sistemler nasıl çalışır? Kart okuyucu sistemlere ilk önce geçişin sağlanacağı kartın tanıtılması sağlanır. Kullanıcısı kartı kart okuyucu cihaza gösterdiğinde kapının açılması sağlanır.

Kapılarınızı kart okuyucular ile açın!

Kapı kart okuyucu sistemler ile personel takibi yapabildiğiniz gibi aynı zamanda, sadece giriş ve çıkış takibi de sağlayabilirsiniz. Kullanıcılara çok fazla kolaylık sunan kapı kart okuyucu sistemler kullanıldıkları tüm alanlarda %100 verim sağlamıştır. Sistemlerimizde kullandığınız kartların üzerine dilerseniz baskı da yapabilirsiniz. Bu baskılar firmanızın isim ve logosunu yansıtabileceği gibi kullanıcısının isim ve soy ismini, çalıştığı birimi de yansıtabilir. Kapı kart okuyucu sistemleri sadece kapılarınıza tetik vermek için değil, aynı zamanda turnikelere tetik vermek için de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kullanıldığı günden bugüne dek kullanıldığı her alanda mutlak çözüm sunan kapı kart okuyucu sistemleri fiyatı cihazın modeline göre değiştiği gibi aynı zamanda kayıt kapasitesine göre de değişebilmektedir. Fiyat hakkında en doğru bilgi için satış danışmanlarımız ile irtibata geçin. Satış müdürlerimiz sizlere en net ve en kapsamlı bilgiyi vereceklerdir. Vakit kaybetmeden kapı kart okuyucuları kullanmaya başlayın. Rahatlığın keyfini sürerken güvenin huzurunu tadın. Perkotek ile her şey kontrol altında!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları