perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Nis.
2016

Manyetik Kart Okuyucu Fiyatları.


Manyetik Kart Okuyucu Fiyatları

İşletmelerin çalışanlarını takip etme ihtiyaçlarını karşılamak için girdikleri arayış, gelişen teknoloji ile birlikte kart okuyucu sistemleri ortaya çıkarmıştır. Kart okuyucu sistemler, üzerlerinde kodlanabilir bir alan bulunan kartların tanımlandığı sistemlerdir. Bu sistemler ile personel takibi gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda giriş ve çıkış takibi de yapılabilmektedir. Kart okuyucu sistemler, manyetik kart okuyucu sistemler olarak da bilinirler. Manyetik kart okuyucu fiyatları ise kart okuyucu cihazın marka ve modeline göre değişebildiği gibi cihazın kullanıcı kapasitesine göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Kart okuyucu sistemler ile giriş ve çıkış kısıtlamaları yapın.

Diyelim ki; 30 çalışanı olan bir firmaya sahipsiniz. Çalışanların mesai saatleri 09.00’da başlıyor ve siz ofise 10.00’da giriş yapıyorsunuz. Peki, çalışanlarınızın tam vaktinde mi yoksa mesai başlangıç saatinden sonra mı giriş yaptıklarını nasıl bileceksiniz? İşte bu sorun manyetik kart okuyucu sistemler ile ortadan kalkıyor. Manyetik kart okuyucu sistemler firmamıza ait personel takip yazılımı ile birlikte kullanıldıklarında çalışanlarınızın giriş ve çıkış saatlerinin raporlamasını size sunmaktadır. Bu şekilde personellerinizi çok daha sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Peki, manyetik kart okuyucu fiyatları ne kadar? Şöyle ki; kart okuyucuların fiyatları kullanılacak alana ve sektöre göre değişebilir. Bu nedenden ötürü fiyat hakkında net bir şey söyleyemeyiz. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kullanıldıkları her alanda %100 verim sağlayan manyetik kart okuyucu sistemi modellerimize web sitemiz üzerinden erişebileceğiniz gibi bizi ziyaret ederek de inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz, ihtiyaçlarından fazla çözüme kavuşarak olumlu geri dönüş sağladılar. Siz de eğer kaliteyi ve güveni önemsiyorsanız, bizi tercih edin. Sektörümüzde öncü oluşumuz kaliteli ürünlerimizin sonucudur. Perkotek ile her şey kontrol altında!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları